Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Probao Mali dukat i odlicni su. Jedino sto bi moglo da bude i malo vece za tu cenu al ukus  :thumbsup:

 

Ako sam dobro video zaljucuju srirachom  :ziga:

 

I detalj koji odavno nisam video u BG fast fudovima. Covek koji hendluje hranu ne prilazi novcu nego je tu devojka koja naplacuje. Turcin retko ljubazan prodavac. Ove nase bi trebalo da dovedu da gledaju coveka kako radi i nauce nesto.

 

edit: jos jedna "mana" je sto sad imam uzasan krejving za jos jednim a nisam imao u planu ni ovaj prvi  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Narucim malopre telefonom kobasicu kod Nislije u Sarajevskoj i kaze zena ok, bice gotovo za 10 minuta. Dodjem tamo posle 15, da bi mi ona rekla: "Moram da vam se izvinim, nemamo mesa za kobasice, i ja sam to videla kad ste narucivali ali sam ocekivala da stigne u medjuvremenu"  :huh:  :unsure:  :blink:  :ph34r:

 

Ja ne znam, jel to donet kakav propis da u rostiljdzinicama ne sme da radi niko sa IQ iznad 30 ili sta? Zapravo, rekao bih da za Sarajevsku vazi poseban limit od 20.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Konacno probao Solunca. Ukusan je giros al se vise necemo vidjati jer je ono bezobrazno malo za 300 kinti. Ela giros je vise nego duplo veci za istu lovu.

 

http://www.donesi.com/beograd/lat/elagiros-dostava-541.php

 

Htedoh da odustanem jos kad sam video kolicni giros je dobila zena ispred mene al sam poverovao da je to eventualno suvlaki (duplo manja gramaza i cena ispod 200 kinti ako se ne varam)

 

@ Rene

 

Nije ovo prvi put da me tvoji rodjaci ispale. I neki hamburger iz meka je delovao neuporedivo vece kod njih na klipu

 

 

 

 

Ovo deluje bar duplo vece od onog sto sam dobio. Jos njihovo odusevljavanje ogromnim girosom a ja dobi saku jada  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

baš su iritantno neoriginalni ovi likovi. 

 

giros novinarstvo.

 

 

tzatziki je super, oseća se beli luk, pavlaka, majonez

jako ukusna piletina, lepi se za zube

 

..... :0.6:

Edited by pacey defender
Link to comment

Ma bas me briga za savete, oslanjam se na vizuelni dozivljaj. Ocigledno ni tu nisu od pomoci  :cry:

 

Dojmio mi se orijent ekspres kod njih na klipu al ako i tu zajebu...

 

 

 

 

Bukvalno ni ne slusam sta pricaju. Samo pretcim klip da vidim kako klopa izgleda.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...