Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Jel Sofra Mediterane vredna cimanja?

to se zatvorilo pre par meseci, a ofucali su se ne dugo pošto su se iz prvomajske preselili u karađorđevu. sad je tamo leskovački roštilj

Link to comment

U Prilogu u Ilije Garašanina rade idioti, tetka koja gaji ortačko materinski odnos s napaljenim mladomajmunima, stalnim mušterijama i anoreksična roštiljska majstorica. Dodješ u po noći po preporuci za gurmansku i nakon što pola sata čekaš, slušajući  debilne priče razbaškarenih gostiju, i servilno cvrkutanje prakljače, koja se hvali kako je nekim likovima preko veze i reda dala 3 male pljeskavice,  prozovu te i isporuče nepotpunu porudžbinu, belo meso, a tvoju gurmansku dodele telećoj glavi koja je stigla na motorčetu pre 5 minuta. Onda te ubedjuju da nisi ni naručio  sve to što zahtevaš. Marš u pičku materinu.  

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

to se zatvorilo pre par meseci, a ofucali su se ne dugo pošto su se iz prvomajske preselili u karađorđevu. sad je tamo leskovački roštilj

hvala sto si mi ustedeo put :). Danas prosao pored Hanan savarme pa se setih da ni to nisam probao

 

@Matilda

 

Po mojoj preporuci? Bas mi je zao sto tako prodje. Ako se odljutis daj im jos jednu sansu za gurmansku jer stvarno valja. Jedino pazljivo sa ljutinom ako nisi ljubitelj. Edit: Preporuka nije za gurmansku nego za leskovacku. Pojma nemam koja je razlika.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja se sećam neke sasvim OK žene što je radila u Prilogu, nije mnogo pričala, ali je umela da dobro odgovori, ako je potrebno.

Doduše, to je bilo pre dve, tri, četiri i/ili više godina.

Možda su promenili roštiljarku, ili se promenila ona.

Link to comment

obe zene su zapravo dosta fine,  srdacne i familijarne s poznatima, ljubazne s nepoznatima, i to je ok, ali dok ne utice na  njihov rad i kvalitet usluge

Link to comment

Gazde su skoro uvek tu al se rostiljarke cesto smenjuju. Mene pre par godina jedna probala da ispali za kusur. Vratila mi do 500 a dao joj hiljadarku. Do skoro sam mislio da je to samo Novicino al drzi ortacki sa crnom zenom koja cesto radi.

 

Edit: Podseti me ova prica da su mi obecali recept za ljutenicu pa bih mogao da skocim po leskovacku i recept :)

 

Retko ljuta al mi se strasno svidja. Obavezno je stavim na vec ljutu pljesku pa se posle kajem.

Edited by katamaran
Link to comment

vidim, uglavnom hvalite kebab u goce delčeva. nisam dugo tu jela, a čini mi se da je ranije bio u drugom vlasništvu, ne? juče sam bila, kebab oduran, začini nisu po mom ukusu, ali to je već moj problem, somun suv ko barut, a klinka uz pileći giros dobila i kožuricu, fuj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...