Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Sta rekoste da je dobro kod Turaka u Goce Delceva?Jednom sam jeo neki maxi kebab ili tako nesto i bio je prilicno suv i bezveze.Sto se tice kobasicara zamoljavam Tonog Adamsa da testira i javi da li se uopste isplati probavati pored zivog Priloga.
Ćuretina al i ona ti je verovatno suva, biftek je do_jaja!!!!
Link to comment
Jeo juče. Pljeskavica je odlična za beogradske standarde. Kupus, luk i ljuto kao prilog. Lik deluje izrazito arogantno. Voleo bih da čujem iskustva sa ovom pljeskavicom od onih koji ordiniraju južnom prugom i koji su u stanju da uporede kvalitet. Da li arogancija ima pokriće? Edited by pacey defender
Link to comment
Sto se tice kobasicara zamoljavam Tonog Adamsa da testira i javi da li se uopste isplati probavati pored zivog Priloga.
ocu, cim prije!
Jeo juče. Pljeskavica je odlična za beogradske standarde. Kupus, luk i ljuto kao prilog. Lik deluje izrazito arogantno. Voleo bih da čujem iskustva sa ovom pljeskavicom od onih koji ordiniraju južnom prugom i koji su u stanju da uporede kvalitet. Da li arogancija ima pokriće?
jebiga, ja stvarno ne vidim razlog za takvim hajpom. dobra pljeka, preskupa, iz vrlo prljavog lokala. nista vise.
Link to comment
jebiga, ja stvarno ne vidim razlog za takvim hajpom. dobra pljeka, preskupa, iz vrlo prljavog lokala. nista vise.
To je to. Nemam problem sa njegovim ponasanjem, imam sa cijenom.
Link to comment
Realno, ništa posebno
Da je skupa, skupa je. 200grama 250 dinara je mnogo. On u emisiji slaže priču da mu je nabavna cena viša jer je meso kvalitetnije. NIsam mu video fiskalnu kasu u radnji.Ali zaista ne znam gde to u Beogradu valja pljeskavica da možemo da kažemo da je odlična, ako ovu oglasimo prosečnom.
Link to comment

Pa jebiga, visoka cijena ne kvari ukus. I dobra je i skupa kao sto rekosmo :)Ima neku kasu, meni je davao racun... doduse nisam bio odavno tj od onog pozara pa ne znam kakvo je stanje sad.

Link to comment
Sta rekoste da je dobro kod Turaka u Goce Delceva?Jednom sam jeo neki maxi kebab ili tako nesto i bio je prilicno suv i bezveze.Sto se tice kobasicara zamoljavam Tonog Adamsa da testira i javi da li se uopste isplati probavati pored zivog Priloga.
Ja sam kod turcina redovno jeo juneci doner. Mislim da je od skoro poceo da meta i pomfritic pa kad zamota u tortilji junece sitko seckano, pomfrit, grcka salata...joj.Inace u Bocvani nema pljeska :( Ovde se najvise zdere kuvana bifetina sa kacamkom ili u piti za poneti. Imaju i biltong koji mozes da grickas ko cips (crn ko ugalj, seckana bifetina susena na suncu).
Link to comment
Jeo juče. Pljeskavica je odlična za beogradske standarde. Kupus, luk i ljuto kao prilog. Lik deluje izrazito arogantno. Voleo bih da čujem iskustva sa ovom pljeskavicom od onih koji ordiniraju južnom prugom i koji su u stanju da uporede kvalitet. Da li arogancija ima pokriće?
Nije to uopšte arogancija, lik je veliki šmekere. Ali, u svakom slučaju je sa pokrićem.I veliki je car zaista.
Link to comment

po meni najbolja je obicna pljeska kod dede iz takovske. jeo sam cevape iz priloga i prilicno sam razocaran.od svezih pljeski koje posle spremas kod kuce najbolje koje sam probao su iz mesare obilic sa cvetka gde imaju i odlicne dimljene kobaje.najveci problem koji imam sa svim mlevenim mesom po kioscima je sto je sve preslano, zato sam u potrazi za najboljim receptom za burgere koje cu sam da pravim i dodajem soli koliko mi treba.

Link to comment
verovatno znate za bolje pljeke, samo ćutite o tome? najbolja koja može da se pazari na ulici, otvoren sam za sugestije...
trenutno skocic na bajloniju. downer je sto se zatvaraju u 21 i sto od priloga imaju samo luk i tucanu papriku sto mozda i nije downer. ali ako se rostilj krlja na gajbi, napuniti kutijicu njihovim pizdarijama je za mene trenutno najbolja opcija u centru. sve im je od mlevenog mesa vrh (lesk. ustipci mnjam), kao i rolovana dziga, rolovana piletina itd.
Link to comment
Ja sam kod turcina redovno jeo juneci doner. Mislim da je od skoro poceo da meta i pomfritic pa kad zamota u tortilji junece sitko seckano, pomfrit, grcka salata...joj.Inace u Bocvani nema pljeska :( Ovde se najvise zdere kuvana bifetina sa kacamkom ili u piti za poneti. Imaju i biltong koji mozes da grickas ko cips (crn ko ugalj, seckana bifetina susena na suncu).
Pap je kacamak? Pap sam jeo, kacamak nisam nikad :blink: Biltong mi je bezveze... tj ok je ali su ga previse hajpovali pa sam mislio da je nesto do jaja a ono k'o malo losija prsuta.
jeo sam cevape iz priloga i prilicno sam razocaran.
Jebes cevape, kobasica idzuva a ni piletina nije losa. Ostalo ne jedem tamo.
Link to comment
Pap je kacamak? Pap sam jeo, kacamak nisam nikad :blink: Biltong mi je bezveze... tj ok je ali su ga previse hajpovali pa sam mislio da je nesto do jaja a ono k'o malo losija prsuta.
Aha, na pap sam mislio. Jesi jeo secvu? Ona junetina koju kuvaju 6 sati pa je cesljaju na tanke niti ko kosa pa je toliko iskuvana da imas utisak da jedes pastetu. Meni je to super. Biltong je najbolji suvak koji se ovde moze naci. Osim ako nemas u dvoristu pusnicu ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...