Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Kao sto rekoh vec vise puta sa slusalicama u usima nisi gluv...

 

Gde je bilo postovanje zakona kada se pre par nedelja pricalo o kombinovanju piva i biciklizma.

Link to comment

Ne raspravlja se o tome uopste

 

Nisam  mislio na deo rasprave gde si ti opedalala™ ...

Kao sto rekoh vec vise puta sa slusalicama u usima nisi gluv...

 

Gde je bilo postovanje zakona kada se pre par nedelja pricalo o kombinovanju piva i biciklizma.

Mozda ako ti ne rade najbolje , ja sam sa mojima (one sto dobijes uz mobilni) apsolutno gluv i bukvalno cujem samo muziku  ... Jedno je popiti kriglu piva a drugo je napiti se i voziti pijan , ne secam se da je neko pisao da voli da vozi uradjen ...

Edited by Geograf
Link to comment

Rade odlicno. Ali kao sto vec rekoh ne neke slusalice za ponistavanje buke nego najobicnije. Uvek cujem kad mi nesto nailazi iza ledja. O sirenama da i ne govorim jer cisto sumnjam da bilo koje sluske mogu da pokriju sirenu.

 

edit: u teoriji je mozda i moguce ali samo uz sumanuto glasno pustenu muziku. I da imam takve slusalice naravno da ne bih toliko pojacavao.

Edited by katamaran
Link to comment

Ljudi, čuo sam da se zatvara Planet u V. Stepe. Navodno su brutalni popusti.

 

Molim potvrdu?

 

Edit: sad zvao, zatvara se, ima malo robe, ali su popusti isti kao i u svim ostalim njihovim radnjama.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

To mi i logično. Samo će da prebace robu u neku drugu prodavnicu. Što bi je delili po nižim cenama kada imaju na drugom mestu da je prodaju regularno.

Link to comment

Danas oborio sopstveni record, 80 km. Od sumarskog fakulteta starim obrenovackim putem do Ostruznice-pored crkve uz ostruznicki potok do raskrsnice Sremcica Velika Mostanica-onda uspon ( ne pored groblja) prema skoli-dalje kroz Mostanicu do pocetne stanice autobusa 551-nazad kroz Mostanicu Pecane deo Umke pa opet na stari obrenovacki put do Ostruznice- opet uz potok ( drugi krug) na Mostanicu, ovaj put bez odlaska do pocetne stanice 551, Pecani, Umka. Povratak starim obrenovackim puttem. Vreme okvirno izmedju deset I pola dva. Prosecna brzina 23,9 km/h, bicikl stari Rog Senior, sa dosta zamenjenih delova, delom rekonstruisan.

Link to comment

Zanimljiva tura.  A zar ima još neki put osim pored groblja na onoj raskrsnici Sremčica - Velika Moštanica? Tu su gadni usponi sa obe strane. Srećom, svaki put sam dolazio odozgo, pa jetako mnogo zanimljivije :)

 

Ja bio juče na Avali.

 

IMG_0990.JPG

Link to comment

Ima tri puta. Jedan je pored groblja, jedan je za Sremčicu i jedan prema Moštanici (mada mislim i da put pored groblja vodi za Moštanicu, Meljak, itd... ). Na sve strane su brda iz te tačke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...