Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Nosim kacket. Kad ovako upekne 2-3 puta ga usput lepo iskvasim na cesmi.

 

Prvi savet koji sam dobio u pustinji bio je da ne kvasimo pokrivala za glavu., Bude kul dva minuta a posle ti se glava ukuva. 

 

Lazem da je prvi savet, malo dramim. 

Edited by pacey defender
Link to comment

 

 

 

Moracu da vidim da vozim u nekim papucama kad je ovakva vrucina.

 

 

mozda bolje u nekim sandalama,ipak su vezane za stopalo a papuca ako ti,iz bilo kog razloga a ima ih milion,sklizne moze biti em opasno em nezgodno

 

a i nece vise biti ovakvih dana ovog leta,to je bilo to..ostatak ce biti savrsen za voznju biciklom 

Edited by ivy
Link to comment

Moracu da uzmem neku laganu obucu za voznju. Bas neprijatan osecaj kad noga krene bukvalno da se kuva.

 

Nadam se da nisi u pravu za vreme. 35 je malo previse ali 30-32 je ideala. A da ne pricam sto mi za gajenje cilija treba sto vise sunca :)

Link to comment

gde da uzmem kacige za ženu, dete i mene ? u intersportu ili u ovim capriolo prodavnicama ili negde treće ?

U Intersportu (Nakamura , Alpina) ako jos uvek traje akcija , po meni najbolji odnos cena kvalitet ... Smatram da treba kupiti sto bolju kacigu (udobnu , laganu , dobra ventilacija , mrezica za bube) jer se to kupuje jednom u 10 godina (ako pukne to znaci da ti je spasila zivot i naravno neces zaliti pare za novu pre vremena ;) ) ...

 

p.s. Ja sam moju "limar" kupio u ProBike--u 

Link to comment

Probaću da budem kratak...

 

NAJBOLJA VOŽNJA JEBENO IKAD!!!

 

Morao sam to tako... :)

 

Elem, išli smo na Đerdap, 3. put u poslednjih par godina... Ko nije obišao taj deo Srbije, mogu samo da kažem da je u DE-BE-LOM zajebu, priroda je abnormalno prelepa i može da se gustira jedno 3 života... No to nije tema.

 

Krenuli smo tamo ali smo rešili da deo odvozamo, do kampa Toma (opet, FENOMENALNO mesto, sva tri puta smo tamo bili). Krenuli smo malo van Požarevca, do Tome izvozali 68km. U Velikom Gradištu krenuli bike stazom Dunavske ture, tj nije to baš bike staza, ali ne ide kuda i magistralni put. Izbili smo malo pre Golubca, tačnije 2,7km pre istog. Prošli smo kroz nebrojeno sela od kojih se izdvaja gomila njih pred sam Golubac, stara i lepa jako mala seoca prepuna sjajnim weekendicama uglavnom raznoraznih bogatuna...  U selu Vinci tek napravljena, savršena kao pista bike staza, praktično nova, doduše, samo par KM, ali opet... Dobar deo od Gradišta je do Dunava ali se Dunav ne vidi od nasipa, ali od Golubca do kampa... Ne mogu da opišem, endorfin mi je na dupe izlazio, bio sam srećan kao malo dete... Dunav je tamo kao more, bez ikakvog preterivanja, on sa jedne, stene brda i planine sa druge strane, ambijent za vožnju je... Savršen... Uživao kao nikada pre i najtoplije preporučujem. Mi ćemo da ponovimo svakako sa fokusom na vožnju, jučestigli,danas smo se vozikali kolima, obišli HE, Tekije, Donji Milanovac, sve po malo... 

 

  Mapa_zpsd8cfd62e.jpg

 

 

Link to comment

Bas se radujem kada stignu tvoji novi izvestaji sa neke voznje :) Jel moze par pojasnjenja , da bolje shvatim kako je to izgledalo ?

- Isli ste kolima do Pozarevca i odatle krenuli u voznju ?

- Koliko ste ukupno presli kilometara taj dan ?

- Kakav je teren (brda , ravnice)

- Gde nocite  ?

- Kako se vracate ?

Link to comment

Bas se radujem kada stignu tvoji novi izvestaji sa neke voznje :) Jel moze par pojasnjenja , da bolje shvatim kako je to izgledalo ?

- Isli ste kolima do Pozarevca i odatle krenuli u voznju ?

- Koliko ste ukupno presli kilometara taj dan ?

- Kakav je teren (brda , ravnice)

- Gde nocite  ?

- Kako se vracate ?

 

Da ne kvotujem sve odvojeno...

 

- Išli smo sa troje kola tamo, tj u taj kamp koji nam je bio sedište. Jedan prijatelj ima karavana u koji stane ladno 6 bajkova poslaganih lepo, sa skinutim točkovima naravno. Nas troje je vozilo bajk, bilo je tu i dece i nekoje morao da odveze kola tamo :) Dakle, mi smo izašli, seli na bajkove i krenuli, oni su nastavili kolima

- 68km

- Super je, ima uzbrdica i nizbrdica, ali ništa strašno, sad je pitanje šta je kome strašno, ali ništa ekstremno teško, neizdrživo ili od onih uzbrdica uz koje dok voziš imaš trip da će kvadricepsi da eksplodiraju... :)

- Pomenuti kamp. Mesto je RAJ, a bungalov za 3 osobe je 1000 dinara za noć... SMEŠNO.

- Kolima.

Link to comment

Super organizacija to sa kolima , nema sta :) Taj kamp(bungalovi) "Toma" je bas na Djerdapu ?

 

Pa ne znam šta podrazumevaš "baš na Đerdapu", spada u nacionalni park svakako, nekih je 15, 20ak km od Golubca ka Donjem Milanovcu recimo.

Link to comment

Pa to da je bas na Nacionalnom parku pored Dunava ....

 

Na samo je obali, i to na jako lepom delu... Ima 8 bungalova, neki lokal, restorančić, šta li je, 3, 4 drveta u samu obalu, znači ladovina, klupe, ma raj.

 

Uostalom zagooglaj auto kamp toma.

Link to comment
Elem, išli smo na Đerdap, 3. put u poslednjih par godina... Ko nije obišao taj deo Srbije, mogu samo da kažem da je u DE-BE-LOM zajebu, priroda je abnormalno prelepa i može da se gustira jedno 3 života... No to nije tema

:thumbsup:

Vozio i ja pre neke tri, četiri godine tamo. Divota.

Doduše, ti si vozio malo drugačijim stazama nego mi kada smo bili.

Link to comment

:thumbsup:

Vozio i ja pre neke tri, četiri godine tamo. Divota.

Doduše, ti si vozio malo drugačijim stazama nego mi kada smo bili.

 

Sada smo do kampa, a sledeći put do kampa Kolima a bajsevima udaramo tamo ka Đerdapu pa dokle nas pedale odnesu :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...