Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

nećeš :)

 

 

ja jednom nisam vozila skoro 3 godine :isuse: , i to ništa se nije desilo nego tako ispalo

 

i ništa mi nije falilo

 

a i posle sam imala 2 pauze duže od tvoje :) (zbog trudnjačenja i carskih rezova itakotoga)

Link to comment

A kočnice, kad sam bila mala ali počela ozbiljno da se vozikam ujak mi je ispričao priču kako je pritisnuo snažno desnu (prednju) kočnicu a levu (zadnju) uopšte ne, i preleteo unapred preko volana, i tako to...

 

I odonda imam ugrađen mehanizam "leva uvek i jako, desna pomalo"

 

 

A nogavice uvek vezujem onim nekim trakama, i to obe (ne samo onu kod lanca kao većina jerbo se može družiti i sa pedalom)

Link to comment

+1

Doduse, ja sam prednju skinuo krajem prosle sezone, jer me nesto zezala. Silazak sa mosta kod Ade - veselo.

Mogao bih konacno da odem do servisa da mi to srede

Link to comment

Melburnški biciklisti danas gologuzjem protestvovali protivu ranjive pozicije biciklista na gradskim drumovima.

 

U novinama naglašavaju da je reč o "mirnom protestu". :fantom:

Link to comment

i preleteo unapred preko volana, i tako to...

 

Tako i moja sestra jednom.

I ja sam slično nešto pao i to kao iskusan vozač :(

Žurilo se na posao pa sam hteo da kočim levom, a desnom na mobilnom da pogledam koliko je sati. Na nizbrdici. :frust:

Link to comment

Vidiš kako drugi ljude mogu da ti osvetle sopstvena sećanja. :) Sećam se jasno da sam hteo da vidim koliko je sati. Ali moguće da sam krenuo da čeprkam po brzinomeru da bih ga doveo na pokazivanje vremena umesto brzine, a ne da sam vadio mobilni iz džepa.

Ali, kao i uvek, razlog za nezgodu je bio potpuno glup.

Link to comment

Juče sam praktično otvorio sezonu (iako već duže vreme idem bajsom na posao, ali to se ne računa). Staza avetinjski prazna. Čak i deo kod brankovog mosta pa do 25 maja nije imao mnogo šetača. Uživancija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...