Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

:D

 

 

bwt već pisah sinoć negde a zapravo sam htela ovde, juče mi bio blesav dan, prvo sam spasavala bicikl da ne padne no je ipak pao a ja uspela da malko posečem dva prsta, a posle mi se pertla upetljala u zupčanik :huh: (bez posledica)

 

 

+ sam noćas sanjala da mi je neko ukrao bicikl :mad:

Link to comment

ma da, bio je totalno glup osećaj, srećom se desilo kad sam tek krenula pa sam lepo pogledala i skontala odmah šta je, otišla na trotoar i regulisala

 

 

btw nikad mi se pre nije desilo

Link to comment

meni jeste, na jednom staarom bajsu, par puta, od tad gledam da krajevi pertli (jel se ovako kaze?) ne idu nize od djona.

 

inace iz  kuce smo izbacili sve bicikle i shvatam da vec mesecima nisam pomislila na voznju niti na bilo koji aspekt voznje, ovoga sa pertlama se secam taman ko da je u nekom proslom zivotu bilo

brrr

 

/kukanje

Link to comment

Odvezao bajs na prolecni servis, unapred se radujem:)

 

 

Pao posle deset metara na kaldrmu ispod Gardosa, ala je opravio kocnice svaka mu cast:)

 

Ja na nizbrdici stisnuo prednju ko sivonja, kao, da malo prikocim. Jos mi bride dlanovi

Link to comment

ja se obično zeznem pa stisne prednju na nizbrdici :marfi: ali srećom pa je to baš retko :p

 

a upetljavanje u lanac sam imala sa nogavicom,jednom se tako upetljala da nisam mogla da mrdnem,ni napred ni nazad,srećom nisam pala ali sam tako stajala pored putasa upetljanom nogavicom sigurno 15min dok nisam nekako ispetljala..od onda se fura 1 štipaljka :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...