Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

imam duplikat onaj logo/1 pa ako nekom iz nashe girl power grupe treba nek kazhe shta ima duplo pa da napishem da trazhim

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Izgleda da ce biti kao i pre 4 godine, brazilaca ni za lek u razmeni. Za sat vremena dobio Mesija i CR, onda ponudio sve moje u razmenu za bilo kojeg brazilca, i nakon 4 sata, nije stigao niti jedan jedini.

Tako da sam odustao od trazenja carioca i polepio sve, 82/424, 19% popunjeno, valjda sam se sad uspio izjednaciti sa kapitenom tima ;)

Link to comment

kome treba koji kod? zene stop!

 

@kd jesi. ja drzim brazilce, messija i ronalda non stop na razmjeni. doduse, ja imam 7/12 brazilaca.

Edited by Timmi
Link to comment

Pa kome? Iz nase grupe ostale samo Valk i Stormy da se nisu izmenjale. A necu da nudim nikoga nepoznatima sve dok mogu da ih dam nekom od nasih,

Lose smo organizovane ! Od sada ako neko ima vise duplikata , menja sa drugaricinim neduplikatom u slucaju da ova nema bas toliko duplikata ...

Link to comment

Ja imam 5 Brazilaca, dobijao sam ih za razne bezveznjake. Na jednom od profila sam dobio i grb Brazila za nekog Koreanca.

Danas sam jedno 3 sata pokusavao da uvaljam™ Teymouriana za bilo koga iz zanimljivijih reprezentacija i niko nije htio :isuse:

Link to comment

je li provereno da stize jedna kesica dnevno od kviza jer ja odigrah kviz al nista ne dobih?

da. moras da imas vise od 50%

ja sam dobio i juce i danas sa oba profila

Link to comment

Feijeva zenska strana vodi sa 25%, i ja cu imati toliko ako uzmem sve fan stickere danas.

 

Edit: U stvari, necu, posto njemu cuvam dve slicice koje mu fale da popuni Holandiju i Francusku.

Edited by Tolaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...