Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

napisala sam i na grupi ali ne znam kad će ko da vidi - imam za zamenu Dimitrisa Salpingidisa pa ako nekome treba da stavim na swap.

 

Ja sam ga trazila, a trazila sam i one sto je frau Gabrijela napisala da ima. Ne znam da li ste se menjale vec. Od duplih su mi ostali Pena (Mex) i Soudani (Alg), pa trazite njih.

Link to comment

Onaj WC 2010 kviz je 1 vrh, i juce i danas mi izlazi pitanje ko je na tom prvenstvu vodio englesku repku, od 4 ponudjena odgovora 2 su Fabio Capello.

 

1 od te dvojice je pogresan Capello  :isuse:

Edited by Calavera
Link to comment

Onaj WC 2010 kviz je 1 vrh, i juce i danas mi izlazi pitanje ko je na tom prvenstvu vodio englesku repku, od 4 ponudjena odgovora 2 su Fabio Capello.

 

1 od te dvojice je pogresan Capello :isuse:

Mene pitalo™ ko je bio trener Belgije na SP90e. I ubacili trik pitanje koje je kao fol tacno - Thys Guy. Mislim... -_-

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ukrade mi server u toku popodneva 1 kesicu :isuse::lolol: imao 3 kad sam se izlogovao, i kad se veceras ukljucis, samo 2???

Ili je to bila cena za ovu dvojicu :naughty:

 

9rhbiv.png256b3tz.png

Link to comment

Losa ti je ponuda :) vidis kako grb BiH radi posao :lolol: a uspeo sam i da sakupim sve navijacke slicice, poslednji dosao bas ovaj grb.

 

Ako me secanje ne vara dobija se dodatna kesica samo za prvu kompletiranu reprezentaciju.

Link to comment

Ja sam ga trazila, a trazila sam i one sto je frau Gabrijela napisala da ima. Ne znam da li ste se menjale vec. Od duplih su mi ostali Pena (Mex) i Soudani (Alg), pa trazite njih.

Sad ću da stavim na swap.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...