Jump to content
IGNORED

Jogurt, pice nase mladosti(tm)


TBoneSteak

Recommended Posts

kravicu jogurt ne kupujem jer je to razređotina. kragujevačka mladost, granice i dobro iz DISa (koji je jeftiniji od onog upakovanog u proizvođačevu ambalažu (čini mi se granice)

Link to comment
Popijem naravno. U idei cak ima da se kupi surutka na litar.nego, ovde nigde nema jogurta :cry: , tj. ono sto oni zovu jogurtom je... neka mesavina slaga i pavlake. Imaju neki grcki jogurt sto je najslicnije nasem kiselom mleku al to je to.
za one koji su propustili - uzmes to grcko kiselo mleko, metnes nekoliko kasika u casu, otprilike pola, sipas ladnu vodu i promesas kasikom - jogurt. nije zajebancina, ozbiljno probaj. ionako nemas sta da izgubis...
Link to comment
za one koji su propustili - uzmes to grcko kiselo mleko, metnes nekoliko kasika u casu, otprilike pola, sipas ladnu vodu i promesas kasikom - jogurt. nije zajebancina, ozbiljno probaj. ionako nemas sta da izgubis...
Navodno ga Turci tako i spremaju, i posle kažu da je to najbliže jogurtu kakvog mi pijemo. Ako je to ono što sam ja pio, onda nemam želju ni da pokušam.
Link to comment
Navodno ga Turci tako i spremaju, i posle kažu da je to najbliže jogurtu kakvog mi pijemo. Ako je to ono što sam ja pio, onda nemam želju ni da pokušam.
ne, ne... turci spremaju nesto drugacije dodaju so i secer, to njihovo cudo je dosta retko i zaista neobicno al ovo je sasvim ok. ozbiljno!nadjes dobro grcko kiselo (al gledaj da nije set nego onako kremasto) u casu, pola pola (ili malo doteraj po ukusu) s vodom, dobro promesaj kasikom i to je to. ni ja nisam verovao dok nisam probao al radi.
Link to comment
U Srbiji nema boljeg jogurta od Zdravo - ex Maslačka.
najbolji jogurt u srbiji je shabachke mlekare!(istina, ja sam sa njima u velikoj ljubavi josh od one nestashice mleka kad su jedini snabdevali i ne nameravam da ih ostavim! ^_^) Edited by thermal bug
Link to comment
ne, ne... turci spremaju nesto drugacije dodaju so i secer, to njihovo cudo je dosta retko i zaista neobicno al ovo je sasvim ok. ozbiljno!nadjes dobro grcko kiselo (al gledaj da nije set nego onako kremasto) u casu, pola pola (ili malo doteraj po ukusu) s vodom, dobro promesaj kasikom i to je to. ni ja nisam verovao dok nisam probao al radi.
Ono jeste posoljeno tako da presjedne, uništi svaki drugi ukus. To njihovo piće je vodenije i od našeg, i tu se sličnost počinje i završava. Grčko kiselo..to možda i probam.
kravica je različita u odnosu na pakovanje. ona u plastici od pola litra nema veze s onom iz tetrapaka.
Ovo je nešto što sam i sam oduvijek tvrdio. Koji ti je ukus bolji? Meni mala kravica nema premca.
Link to comment
Ovo je nešto što sam i sam oduvijek tvrdio. Koji ti je ukus bolji? Meni mala kravica nema premca.
tetrapak mi je bolji. trenutno onaj od litar isto pakovanje kao četvrt. jedno vreme mi je bio najbolji onaj kartonski sa čepom. plastika najgora, prekisela što je možda zbog bajatosti jer se slabije prodaje zbog cene, a i pregust je za moj ukus.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...