Jump to content
IGNORED

Jogurt, pice nase mladosti(tm)


TBoneSteak

Recommended Posts

pa da, ovde smo svi normalni. ja imam jednu koleginicu na poslu koja jede pahuljice s jogurtom, kiflu umače u mleko, a uz burek isto pije mleko. sledi da između šapca i sombora, bira pogrešno. malo je reći da sam zapanjena pogrešnom strukturom njene ličnosti.

Link to comment
pa da, ovde smo svi normalni. ja imam jednu koleginicu na poslu koja jede pahuljice s jogurtom, kiflu umače u mleko, a uz burek isto pije mleko. sledi da između šapca i sombora, bira pogrešno. malo je reći da sam zapanjena pogrešnom strukturom njene ličnosti.
Prestani da komuniciraš sa tom osobom. Očigledno je da se radi o komodragoncu...
Link to comment
Prestani da komuniciraš sa tom osobom. Očigledno je da se radi o komodragoncu...
ma ne mogu više da izdržim, dala sam otkaz.
Ja volim i jedno i drugo. Postoje dani kad uz burek jedem mleko, iako je jogurt osnovna varijanta. Isto i za kiflu.Fora je da se mesaju stilovi.
meni je to stvarno odvratno, i to kategorija odvratnosti razvlačenja belanca u slabo isprženom jajou. a je l' nosiš i čarape na šlape? :P
Link to comment
koja ste škola:Ad 1 - kukurzne pahuljice sa mlekom ili sa jogurtom?Ad 2 - kiflu (ako uopste jedete i umačete) u mleko ili u jogurt?Ad 3 - slana peciva (npr. školjka s pečurkama, sirom i šunkom) jedete uz jogurt ili mleko?i konačno, šabac ili sombor?postoje tačni odgovori.edit: znam da vam se ovo pitanje čini nebitnim, ali sam shvatila da su ovo oblasti po kojima procenjujem ljude (jedan od glavnih kriterijuma).
1. Nikakve pahuljice, čemu to?2. U jogurt.3. Uz jogurt.Sombor, naravno, šta Mačvani znaju o jogurtu!
Link to comment
ma ne mogu više da izdržim, dala sam otkaz.meni je to stvarno odvratno, i to kategorija odvratnosti razvlačenja belanca u slabo isprženom jajou. a je l' nosiš i čarape na šlape? :P
Ne nosim slape uopste i ne umem da hodam u obuci koja nije cvrsto zakacena za moju nogu (nista japanke, natikace, papuce i slicne besmislice). Takodje, ne mogu da zamislim nikakva poredjenja sa belancetom. Belance je specijalna kategorija. <_< Od vaznih stvari vezanih za mleko, mogu samo reci da sam ogranicen time sto mleko mora biti hladno. Znaci, nista od toplog mleka ni u kojoj kombinaciji. Isto vazi i za jogurt. :)P.S. Komodragonci su mi ujnina familija, mi smo svi humanoidi u porodici.
Link to comment
koja ste škola:Ad 1 - kukurzne pahuljice sa mlekom ili sa jogurtom?Ad 2 - kiflu (ako uopste jedete i umačete) u mleko ili u jogurt?Ad 3 - slana peciva (npr. školjka s pečurkama, sirom i šunkom) jedete uz jogurt ili mleko?i konačno, šabac ili sombor?
Ad 1 - mlekoAd 2 - jogurtAd 3 - jogurtSomborBilo šta drugačije od ovog je jasan pokazatelj ozbiljnih problema. -_-
Link to comment

Samo da podržim već donete zaključke, dakleMJJS

A i vi ste naivni kad mislite da će nevidljivi inteligentni reptili iz kosmosa da se upecaju na ovako jeftin test <_< .

Link to comment

kukuruzne pahuljice retko jedem. u detinjstvu sam ih jela sa mlekom.sve ostale cerealije sa jogurtom (osim cisto psenicnih, nesto ne stimaju sa jogurtom).kifle i slana pecava i sa mlekom i sa jogortom, kako mi se kad jede.isto vazi i za slatka preciva. mada peciva sa dzemom vise volim uz jogurt.edit: svaki dan doruckujem musli ili neke druge kombinacije cerealija sa jogurtom (osim kukurznih). probam nekada sa mlekom, ali od te kombinacije brzo ogladnim - ne znam u cemu je fora, jogurt im daje "punocu" uz njam ukus.

Edited by mei
Link to comment

ja uopste ne pijem mlekoa sto se tice sombor ili sabac- nisam ni znao da oni prave jogurte...mislio sam da samo imlek to radia i zivim blizu njihove fabrike, pa bi bas bilo bezveze da ih varam za kojekavim tudjinimaako sam rekao nesto pogresno-izvinjavam se

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...