Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Ok, ajde da kazemo da ima 4 potvrde (zajceva racunam pa ako se ne pojavi pada jedno furunasko iznapusavanje :P ). Zidane naravno nece posetiti temu na vreme da bi stigao da potvrdi ali ne sumnjam da dolazi...goranza niko ni ne ocekuje da se zapljune tako da je to to - 6 komada.Ali ok, slobodno se prijavljujte, bice i neki 'stilj i vopi posle ;) (jbt, vec smo krenuli sa mitom, a jun mesec)

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

ne, ja definitivno necu, bez zajebancije. morao sam da prihvatim alternativu jos jutros, nije mi se bilo kockati sa vremenom

Link to comment

Dakle, zvanicno ipak 4. Sto se mene tice, nije problem, naci cemo ionako kos gde cemo se nakaciti nekome...Jedino ovo vreme sto se lomi i dalje. Ne znam, oblaca se big time... Javljajte sta cemo.

Edited by ducca
Link to comment

ma nemam pojma. ovi na w2u kazu da je jutros u9 padala kisa, a ja se nesto ne secam da je tako bilo. kao, popodne razvedravanje. ajde vidimo se u cetiri.

Link to comment

nas petorica odigrali otprilike 6 partija 2na2 basketa. ducca, venom, kovik i kovikovortak i pacey. posle toga su kovik i venom stukli po vesalicu, ali ne znam sta su uzeli od priloga.

Link to comment

Ja tesko...imam neke obaveze ceo dan. Ako se skupite, ja se mozda naknadno prikljucim, ali generalno ne bi trebalo racunati na mene. Mozda nedelja 17h ili tako nesto?Ja sam definitivno za to da se iznadje kakav vecernji termin tokom radnih dana, malo se valja isprazniti i tim smarackim danima. Kakva je situacija sa Kalisom, ima li neke nade da je ostao koji kos?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...