Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Ja sredu najverovatnije out, mada je termin ok i od maja sam i ja na Kalishu.A nismo li prosle sezone igrali cetvrtkom? Moze i to sto se mene tice.

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Odličan basket juče - vreme nas je poslužilo, a imali smo i čast da nam se priključi i 1 Mile Ilić (falio nam 1 za drugu petorku). Vidi se da dugo nije igrao, Pejsi ga je zlostavljao k'o Olajdžuvon Robinsona.Hoćemo li se skupljati ove sezone?

Link to comment

Ne razumem pitanje :)Ne otpada ništa što se mene tiče - poslednjih par vikenda nisam bio u gradu, ali od ovog sam available.Samo kada se to tačno igra? I ima li šanse da se skupimo makar za 3 vs 3?I da, izjasnite se po pitanju Kalemegdana - tj, kada možemo da igramo (sreda ili četvrtak), i ko je voljan da dođe.

Edited by kovik
Link to comment

Pa nista, recimo ada, subota u 16h. Ko moze nek izvoli. Ajde da kazemo da nas je za sada dvojica. Sto se Kalisa tice, meni su i sreda i cetvrtak ok, ali tek od maja, znaci sledece nedelje sam off.

Link to comment

pederi, najebali ste kad se vratim! djuskao sam streetball na cuvenim terenima na Venice Beach-u u LA angry.gif pitali me crnci odakle sam, gde sam naucio da igram tako...ja im rekao: "On basket...furunaski basket!". oni meni rispekt. ja njima kintu za krek :yo yo yo:

Link to comment

Ma jok, ova tvoja ekipa iz Sonicsa - The Glove i Hersey Hawkins. :P Sumnjam da ce igrati. Promoter je adidasa, pa ima neka akcija u FMP-u...

Edited by The Ghost
Link to comment
Pa nista, recimo ada, subota u 16h. Ko moze nek izvoli. Ajde da kazemo da nas je za sada dvojica. Sto se Kalisa tice, meni su i sreda i cetvrtak ok, ali tek od maja, znaci sledece nedelje sam off.
und? i dalje nas je samo trojica? :D
Link to comment

jbg, ne znam sta da kazem. Sto se mene tice mozemo i nas trojica da se skupimo pa se nakacimo nekoj ekipi...alternativa je otkazivanje. Vi se izjasnite...

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...