Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Kamo izvesce od danas, ako je bilo akcije?Regarding nedelja, neka bude predlog da se okupimo ( :rolf: ) oko 16h... Optimisti pustajte prijave. 1. Ja2. Delija3. Venom mozda....

Edited by ducca
Link to comment
Kamo izvesce od danas, ako je bilo akcije?
ja malo okasnio, do tada su rocco i njegova dvojica drugara igrali na onom poslednjem terenu. Ondak sam se 1 ja pojavio, i odigrali smo tekmu u kojoj smo vodili 19-11 i na kraju izgubili, pa se onda sušili, da bismo sledeću igrali protiv 200cm i 130kg bejbi šeka pa je poraz bio 1 neminovnost. Rocco i ortak su već bili umorni, ja ponižen, pa smo odlučili da odemo do obale gde je društvo pravilo roštilj, točilo pivo i tako to. Ja sam uz kobasicu jeo ajvar, fetu i senf, ali to i nije tako bitno. Edited by pacey defender
Link to comment

Napravio si neoprostivo veliki propust, a rec je nepominjanju povrede koju vucem od proslog vikenda, a koja je kljuc nasih danasnjih poraza. Da sam ja bio fit, onaj Skorcianitis bi bio manji od makovog zrna, ali avaj.U svakom slucaju, ja sam na Adi sutra, a da li cu igrati zavisi od mojih zajebanih ledja.

Link to comment

Juce sam odigrao par basketa na Kosutnjaku, tako da je IL za mene proslost. Prebili smo neke klince - lozane. Highlight je bio neki lik stariji od mene (ima i toga) u gilipterci, koji im je jebo kevu sa nekim uvrnutim sutem iza glave. Bukvalno ne moze da promasi od table. Ona deca se samo krste...Eto, mozda sledece subote, dok bloody sunday otpada definitivno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...