Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

kod "kamenja" na ulazu na Adu. prvi put se nismo znali pa smo morali da stojimo na skulpturama da bi se raspoznali...grozna scena :D

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

bolje sto ranije, dakle - 15h, jer moze naglo da zahladni predvece. zbog treceg poluvremena pricam. Opet, to je sat vremena manje za detoksikaciju od petka uvece. Ako neko ima problem da stigne do 15, ali mu odgovara 16, onda cemo da pomerimo termin tako da svi budemo na vreme na adi. ducco, od tebe zavisi©.

Link to comment
Pa dobro, jel bas mora dase loche u petak?
čekaj bre, ko koga ovde cima svaki petak za odlazak u štetu? jebote, zvučiš kao onaj zeka iz vica :D
Link to comment

Petkom je 1 Rakijanje kod Frakija u Daliju (Frakijanje), to ni ja ne propuštam. Bitno je piti puno vode za vreme i posle ;).I da, nikako stomaklija veče pre basketa. Prošli put sam 'teo d'umrem.

Link to comment

Ja bih pre u 16h ali necu sad da menjam koncepciju samo jer meni to vise odgovara, a vidim da je prijavljivanje lepo pocelo. Uostalom ionako cu kasniti kao i uvek tako da ce meni termin i poceti oko pola 4 :P

Link to comment
Dakle, jos jedan termin je mrtav...
:D ako i dalje ima zainteresovanih, ajmo u pola4, pa dok mi montiramo mrezicu, taman cemo biti kompletni. jer to ok?
Link to comment

Mrezica je kod mene - doneo sam je smorenku na prvi basket u sali, ali je zaboravio da ponese, tako da je ostala kod mene. Do sutra u 11 donosim kome god (ako je sutra, preferably na NBGD), posle toga sam vishe nisam u BG-u uopshte.

Edited by Venom
Link to comment

Ma opusteno, u 3 se vidimo. To ionako znaci pola 4 dok se iskupimo svi i montiramo mrezu. A ima li zainteresovanih da i nedelju budemo na Adi? Mislim da nema bas mnogo smisla biti u zagusljivoj sali po ovakvom vremenu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...