Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Suncetijebem, u 04:21 se misli na furunaski basket... :naughty: Elem, ko zna sta moze iskrsnuti do nedelje, malo je rano za ozbiljno prebrojavanje...Ali avaj, neka bude 3.I stvarno bismo mogli da se polako presaltamo na open space i u narednih recimo 2 nedelje otkazemo salu.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Suncetijebem, u 04:21 se misli na furunaski basket... :naughty:
Zato ti radiš 1 punom parom u 9:17, i uopšte ne pomišljaš na forum i basket, suncetikalajisano :naughty: .... Jbga, nikad ne spavam, zato sam tako agilan na 'sketu :D Edited by kovik
Link to comment

duplo ako, konformisti, ironisao sam! nismo jos otvorili sezonu na vodi...ne bih da rizikujem opet ispalu sa motorom. za dolazak na basket sam ozbiljan

Link to comment

ok, onda mu reci da sam na otvorenom i pred devojcicama-rolerkama znacajno osetljiviji na ona njegova kucanja i rampe, te da se ne zalece mnogo...ili da dodjem zgutan, pa da vidimo kom opanci, tom i dzeri :huh:

Link to comment

u subotu i nedelju maximalna dnevna 19 stepeni gospodina celzijusa, bez padavina. dakle, bilo bi dobro da organizujemo basket u 15h, pa da imamo vremena i za naknadne furunaške aktivnosti.

Link to comment
ok, onda mu reci da sam na otvorenom i pred devojcicama-rolerkama znacajno osetljiviji na ona njegova kucanja i rampe, te da se ne zalece mnogo...ili da dodjem zgutan, pa da vidimo kom opanci, tom i dzeri :huh:
Ne vredi njemu pričati, on je zbunjen dečko (mis'im, Južni Front antifa, gde to ima :D). Performance enhancing drugs, better basket through chemistry all the way.E da, može 15 h. Jel' smo rekli u subotu beše? :D
Link to comment

S obzirom na pomeranje sata, vidi se do 19h...Svejedno, mozemo i ranije ali bih ja pre oko 16 u subotu, nesto mi tih 15 ne izgleda kao termin na koji cu stici... Ostavljam moje pitanje otvorenim.

Link to comment
(mis'im, Južni Front antifa, gde to ima :D)
znadem lično još dvojicu takih, i još jednog "virtuelno".ako odlučim da dođem u subotu, je l' ima neko zborno mesto?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...