Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ne znam koliko ste visoki :D ali ja navikao da igram cetvorku.Apelujem jos jednom da se nadjemo sutra na Adi, a moze i u nedelju, sta fali :)p.s. u slucaju dogovora molim da mi neko posalje broj telefona na PM, jer ne znam nikoga od vas licno, osim pacey-a, a nisam siguran da ce on ovaj vikend biti slobodan. Hvala.

Link to comment
Ne znam koliko ste visoki :D ali ja navikao da igram cetvorku.Apelujem jos jednom da se nadjemo sutra na Adi, a moze i u nedelju, sta fali :)
2.04, 2.05 uproseku, svi su onako, all-round krila. mada igramo bez kucanja. zbog obruceva. neka momci odluce ali mislim da ce biti samo 1 termin. mi na Adu volimo da preplivamo, a do terena istrcimo, neka vrsta trijatlona. Delija nosi i tegove sve vreme. mnogi budu umorni posle 2h istrcavanja kontri i mesarskih odbrana...bez mene sutra, dolazi familija iz zavicaja da vidi blebeta. za nedelju sam manje vise in
Link to comment

postoji varijanta da stignem na nedeljni termin, ali i to je pod 1 ?. Subota mi još manje odgovara. Rocco, mislim da smo svi tu iste visine, uz par izuzetaka koji su dobri u prangijanju spolja. Ono po čemu se razlikujemo je brzina, odnosno sporost. Brodošao na 1 fb!

Link to comment

Jbg, aj ponovo prebrojavanje. Doslo je do izvesne pometnje sa ovim subota/nedelja...malo smo se pomeli.Predlazem da svako upise koji dan dolazi. Termini su subota 16h (ada) i nedelja 16h (sala nbg). Ako nas bude bar 6 sutra na adi vidimo se (u principu isto vazi i za nedelju).Elem:Subota: 1.Nedelja 1.

Edited by ducca
Link to comment

Ja dolazim sutra provereno, dakle 3 , za nedelju ne znam.Jos jednom molim da mi neko da fon na PM cisto da mogu da vas nadjem, fala.Btw. jel ima na Adi mrezica na obrucima, znam da su pre bile one metalne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...