Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

nas osmorica bejasmo nevulve, za razliku od abojše koji je izdao. mučenički smo odigrali 4na4 košarku, a ekipa u sastavu venom-delija-kovikovortak-pacey pobedila je zajceva-machine-duccu-kovika. nimalo brojnu objektivnu novobeogradsku publiku u trenucima rezultatske izvesnosti kovikovortak uveselio je efektnim zakucavanjima, što je nabacilo osmehe na lica članova pobedničke ekipe.Treće poluvreme organizovano je povodom dolaska na svet forumskog juniora Vuka :) u kafani koja je proglašena Džakartom, a ja sam na ulazu primetio da se zove Višnjica, ali mi je nakon pet piva ta dilema postala poprilično abitna. Venom je nakon četvrtog piva počeo da kljuca, ali pripisaćemo to umoru.

Edited by pacey defender
Link to comment
Treće poluvreme organizovano je povodom dolaska na svet forumskog juniora Vuka :) u kafani koja je proglašena Džakartom, a ja sam na ulazu primetio da se zove Višnjica, ali mi je nakon pet piva ta dilema postala poprilično abitna. Venom je nakon četvrtog piva počeo da kljuca, ali pripisaćemo to umoru.
Ali mesto se stvarno zove Dzakarta...Ili sam ja lud ili je to i pisalo na ulazu. For real...
Link to comment

Prijatelji, braco, drugovi, pridruzio bih vam se?!Dugo me je pacey nagovarao da se latim lopte, dok ja konacno nisam shvatio da mi druge nema i da cu patike morati da kupim. Znam da igrate u nekoj sali na NBG, ali bih se i ja pridruzio duccinoj molbi i predlozio da se igra na otvorenom tj, Adi, jer ce vreme za vikend biti fenomenalno, a i lakse je premostiti ako nas ne bude dovoljno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...