Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

ja sam zainteresovan, ako su vam dvometrashi u deficitu ;)
Dvometraš? Odlično, treba nam niskih i brzih igrača, da ne mora Smorenko da prevodi loptu sa svojih 220cm...
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

taj smorenko ti je ko manute ball, pa se samo izvlaci na trojku. jedino sto je tezi od ovog, ali to sad nije bitno.a ni trojku nikako da ubode pa mu daju loptu samo da malo trckara izmedju dva kosa, bruka jedna.

Link to comment

Kako koji su? :huh: Gomila ljudi od 212cm, + towering smorenko sa svojih 220cm nije dovoljno za raspoznavanje? ;)Nešto pre 16h će doći čika čuvar da nas pusti da se igramo, te ne bi bilo loše da mi budemo tamo (na glavnom ulazu, delija67 je već postavio mapu) recimo u 15.45.

Link to comment

stizacemo u talasima...- prvi i najmanji talas u 16:00h...tu cemo verovatno biti cuvar, ovaj rookie i ja, budala- drugi u 16:15h sa recenicom "gde ste ovo nasli salu, u pizdincima"- treci u 16:30h ovi sto vicu "jebem ti prevoz da ti jebem prevoz"- cetvrti oko 16:45h sa recenicom "necete verovati sta mi se desi"- i konacno peti oko pet, zbunjeni "jbt, malopre sam izvalio da je danas nedelja i da smo se dogovorili za basket..."- naravno Kovik ce stici oko 18h, da nas pita za utiske i da se izvini zbog nedolaska...inace, sto se raspoznavanja tice, predlazem da svi dodjemo u skolu goli do pojasa. to ce nas dodatno oceliciti i nabrijati adrenalinom za ljute okrsaje

Link to comment
video sam Smorenka i zakleo bih se da nema 220...ali opet izgled ume da vara
1 Nemandža Bdželiča je preko 1 leta porastao čitavih 15 cantima, tako da to sve nije mnogo neobično...Mada, možda si ti video smorenkovog zlog brata blizanca?
Link to comment

Da li je trazeni objekat osnovna skola Djuro Stupar?18ica ide relativno blizu...izadjesh kod merkatora i onda protegnesh noge nekih 500-800m odokativnom metodom

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...