Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Dolazim

4. guzati zemunacau ljudi de ce vam dusa. ja u nedelju u 14 zavrsavam sa fudbalom. ali ovo necu propustiti. makar neskocio od mene (to se od mene ni ne ocekuje :P). da li neko zna jel to bivsa skola ratko mitrovic?
Ratko Mitrovic je preko puta. Evo lokacije sa oznakama okolnih autobuskih stanica u prilogu (oznacio samo linije koje idu preko Save).

2a5jckx.jpg

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ako možeš da nam središ da igramo u Pioniru, sa sve onim priceless efektima iz Adams Family, by all means do not hesitate :Pšalim se, ovo je ad hoc rešenje, i ni meni ne odgovara previše - naćićemo valjda nešto bolje u budućnosti. Ja ću sutra zvati školu da potvrdim termin, a GoranZ, my homie Zinedine Zidane, Hotshot i svi ostali koje sam nenamerno zaboravio su pozvani da se priključe.E da, 2000 dinara je verovatno sat vremena (mada nisu ni oni sigurni :D), nadam se da ćemo dobiti popust za prvu kupovinu, pa da nas puste da otpikamo duže ako neko ne uleti od 16.

Link to comment
E da, 2000 dinara je verovatno sat vremena (mada nisu ni oni sigurni :D), nadam se da ćemo dobiti popust za prvu kupovinu, pa da nas puste da otpikamo duže ako neko ne uleti od 16.
<_<
Link to comment
Ako možeš da nam središ da igramo u Pioniru, sa sve onim priceless efektima iz Adams Family, by all means do not hesitate :Pšalim se, ovo je ad hoc rešenje, i ni meni ne odgovara previše - naćićemo valjda nešto bolje u budućnosti. Ja ću sutra zvati školu da potvrdim termin, a GoranZ, my homie Zinedine Zidane, Hotshot i svi ostali koje sam nenamerno zaboravio su pozvani da se priključe.E da, 2000 dinara je verovatno sat vremena (mada nisu ni oni sigurni :D), nadam se da ćemo dobiti popust za prvu kupovinu, pa da nas puste da otpikamo duže ako neko ne uleti od 16.
Chek, jel 2k ceo teren ili kosh?
Link to comment

Pa ceo teren... Uostalom, znaću detalje sutra ujutru (čeka se direktor :)), ali 2000 je jedina cifra koja mi je pomenuta, tako da cenim da manje od toga neće biti - pitanje je samo da li sat ili dva.Uostalom, i ja njamke - ako je neko skoro uzimao termin u školskoj sali, neka kaže uobičajene cene. Meni 2000din po satu, za ceo teren zvuči normalno.

Edited by kovik
Link to comment
Pa ceo teren... Uostalom, znaću detalje sutra ujutru (čeka se direktor :)), ali 2000 je jedina cifra koja mi je pomenuta, tako da cenim da manje od toga neće biti - pitanje je samo da li sat ili dva.Uostalom, i ja njamke - ako je neko skoro uzimao termin u školskoj sali, neka kaže uobičajene cene. Meni 2000din po satu, za ceo teren zvuči normalno.
Ja nisam; igrao sam poslednji put u sali pre dve zime, ali stvarno ne mogu da se setim koliko je bilo tad. Verovatno tu negde. BTW, verovatno je u skladu sa ostalim salama, samo sam u stvari hteo da pitam da li mozesh da uzmesh samo jedan kosh, poshto nam dva nece trebati.
Link to comment
Ako možeš da nam središ da igramo u Pioniru, sa sve onim priceless efektima iz Adams Family, by all means do not hesitate :P
novi beograd... mislim da tamo nisam bio vishe od tri puta otkad su otvorili mek na terazijama posle pauze :lol:da ste se setili koji mesec ranije, mogli smo igrati u matematichkoj za dz redovno. sada se shkola renovira, tako da nam ta varijanta ostaje za sledecu zimu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...