Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

ja sam manje vise slobodan za vikend, tacnije bolje reci za subotu posto u nedelju imam standardan termin za fudbal te nisam siguran da mogu i jedno i drugo, ali ako se svi dogovorite za nedelju mogu da probam. ovo za nbgd mi odogvara, to je neka skola predpostavljam.

Edited by smorenko
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

U princupu sam i ja za...ako bude nešto sredjeno za termin pojaviću se, nadam se, kako znam i umem :P Možemo proveriti i za tu Taš opciju ali bih je ostavio kao zadnju jer sumnjam da ima svrhe uopšte zvati a i prostor je jeziv...

Link to comment

Get well soon pacey!A sada spektakl:Sala je Oš Đuro Strugar, Ulica Milutina Milankovića, kod Genexa valjda.100% slobodan termin je nedelja 25. januar, od 15 do 17h. To bi trebalo da košta 2000 din.Postoji i nešto prazno u petak uveče, večeras ću znati tačno šta i kako.Ja sam za ovaj termin u nedelju slobodan, dakle:1. Kovik, estonski plaćenik

Link to comment

4. guzati zemunacau ljudi de ce vam dusa. ja u nedelju u 14 zavrsavam sa fudbalom. ali ovo necu propustiti. makar neskocio od mene (to se od mene ni ne ocekuje :P). da li neko zna jel to bivsa skola ratko mitrovic?

Link to comment
3. Ari Gold(btw, kakvih prevoza ima u blizini?...65?)
da tuda prolazi 65. trebalo bi da sidjes jednu posle carine, ako se ne varam, iliti na prvoj kad predje nadvoznjak iznad autoputa. preza to najbolje zna posto mu je to u komiluku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...