Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Samo da stalnoj, ali i povremenoj, ekipi pod obručima pozelim SNG i da se što skorije vidimo na nekoj akciji ne bi li poizbacivali ove nataložene praznične otrove.

Link to comment

pricaj u svoje ime, debeli! ja sam novaka proveo na visinskim pripremama sve grickajuci brokoli, lagan sam kao Uros Tripkovic..sve najbolje! :)

Link to comment
pricaj u svoje ime, debeli! ja sam novaka proveo na visinskim pripremama sve grickajuci brokoli, lagan sam kao Uros Tripkovic..sve najbolje! :)
Bandwagoneru jedan, posle svega što si rekao o čoveku :D Srećna Nova i mogla bi neka organizacija da padne.
Link to comment

srećna nova znojavoj ekipi za stolom u Džaziri!

Ja nisam u Domaji do nekog 20og, te vas molim da se organizujete za neki strim ako ćete igrati... :)
Kojote, šta si uradio našem drugu Koviku? :unsure:
Link to comment

Juče sam prezentovao čast srpskog basketa i košarke uopšte na home cortu jednog Tartu Rocka, u dalekoj Estoniji. Danas me sve živo boli, a i nisam mogao vola da ubodem sa više od 3 metra od koša.Ovo je adopustivo, moramo se organizovati, makar na Tašu. Kako vam zvuči vikend od 23eg do 25og, i ima li šanse da se organizuje Taš do tada (dućo?)

Link to comment

Pa ti ne mozes vola da ubodes ni u punoj formi sa vise od 3 m:P Elem, ja sam trenutno u racq sa nekom virozom, lezim u krevetu vec 2 dana. Mada, mozda bih ipak bio fit do 25. Tashu sam zaboravio broj, sto i nije neki problem ako bi se ipak javilo dovoljno ljudi da se organizujemo...mada ne verujem da sada ima termina, no mozemo probati.Predlazem da sacekamo sledecu nedelju i vidimo kakvi su ljudi s planovima za sledeci vikend i ima li svrhe zakazivati bilo sta...

Edited by ducca
Link to comment

To što kažeš za moj moćni šut nije tačno (tj, jeste tačno, ali nije lepo isticati :D).Ja mogu da vidim nešto na nbgdu ako uopšte ima smisla, tj. ako nas ima makar 6 za ovaj vikend, friends&family included.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...