Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Inače, ja sinoć ušinuo leđa i moj današnji nastup je pod velikim znakom pitanja. Sačekao sam da prenoćim i vidim kakva će situacija biti izjutra, ali do dramatičnog poboljšanja nije došlo. Probaću sa još nekim masažama i istezanjem kod kuće, ali u svakom slučaju sam tu u pola 6 pa ako budem mogao - budem, ako ne onda ću izaći na ulicu, uvatiti prvog prolaznika koji naiđe, baciti ga na teren - samo da bi se vi odobrovoljili:)

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

bilo nas prvo 5: ducca, venom, zizu, pacey i moi.krenuli prvo zizu i ja protiv duuce i pecey-ja i onda se smenjivali. odigrali smo jedno 4, 5 basketa a onda se pojavio goranz i pridruzio u dva koji smo igrali u sledecim sastavima: goranz, venom i pacey protiv ostatka. dva puta nas dobili i posle toga usledilo trece poluvreme na klupama ade. neki trenuci su ovekoveceni ali o tom e vec sa nekim drugim :lol: dogovor je da se u cetvrtak igra od 8 na kalisu, pa bi trebalo da se vidmo tamo.edit: zaboravio da dodam da je dvojac venom, pacey bio nepobediv

Edited by smorenko
Link to comment
edit: zaboravio da dodam da je dvojac venom, pacey bio nepobediv
posteno bi bilo dodati da venom ima vise zasluga za ovo. ja sam dospesio onim uspesnim proklizavanjem par puta i me-myself-and-I ulazima.Ocekujemo fotografije. ;) U cetvrtak dolazim. 'Teo da vam banem veceras na ff u svojstvu promatraca, ali nisam tako u mogucnosti ipak.
Link to comment

Pardon za kvalitet sličica, nisam planirala da radim fotošuting, ali onakve bravure su morale biti zabeležene.Dakle, slike su manje kompromitujuće od video klipova, za čije neobjavljivanje sam otvorila poseban devizni račun na koji možete da uplatite blackmail money :)Detalji na PM.DSC01736.jpgDSC01737.jpgDSC01738.jpgDSC01739.jpgDSC01740.jpg

Edited by Valkyrie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...