Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

obzirom da ne verujem goranzu i kada napise kakvo ce vreme sutra biti, molim da me se informise do sutra u 16 kakav je plan za vece. Ja sam za basket u narecenom terminu, ali meni ova prica o propustenom cetvrtku deluje malo blentavo. ne rezervisemo intervju sa selebtitijem.

Link to comment

Takodje sam za basket veceras...mozemo se dogovoriti u toku dana ali tipujem da nas se 6orica moze skupiti bez problema. Ima li sanse da uzmemo 2 sata eventualno?

Link to comment

W2U>

U petak pre podne naoblačenje, posle podne oblačno sa kišom, pljuskovima, grmljavinom i umerenim severozapadnim vetrom.U subotu umereno oblačno i vetrovito. Uveče razvedravanje.
u subotu najvisa dnevna 28. Mozda da razmislimo o pomeranju za 18h; dovoljno je dugacak dan da se naigramo. Ako iskrsne nesto za veceras, javite.
Link to comment
obzirom da ne verujem goranzu i kada napise kakvo ce vreme sutra biti, molim da me se informise do sutra u 16 kakav je plan za vece. Ja sam za basket u narecenom terminu, ali meni ova prica o propustenom cetvrtku deluje malo blentavo. ne rezervisemo intervju sa selebtitijem.
Nije bitno shto u je u principu teshko neshto moglo da se izbunari, mogao sam ja da nazovem, ali je juche bilo chetvoro prijavljenih + kasnije ti i mozda goranz. Ja ne bih doshao. Nije mi se cimalo za neshto shto verovatno ne moze i za shta ni mi sami nismo bili sigurni, bar ne do juche uveche.Za mrezicu, nije mnogo sigurno. Proshli put nam je lik nudio onu bezveznu crveno, belo, plavu, ali nisam pitao. Ja sam jednom kupio na buvljaku. Nije bila nishta posebno, ali bolja od te sharene. Ako ima neko sa Novog Beograda, moze usput da kupi tamo. Smor sa mrezicom je kachenje - mene je uvek mrzelo da je kachim :).Subota u 17 je OK, ali malo kasnim. U 18 ne kasnim.
Link to comment

ma sve kul za danas, vidimo se u suboticu....:)evo, oficijelan predlog da se ipak skupimo u 18. Ako imate amandman, prijavite to. Meni je svejedno sto se tice obaveza; rukovodicemo se vasim poslovnim i svakakvim drugim rasporedima. Dakle, licitiram sa 18. Ne gubimo nista tim pomeranjem za sat vremena jer je dan dovoljno dugacak, a vrlo verovatno izbegavamo neku vrucinu. Ili recimo pola 6, ako kupimo mrezicu, pa gadjamo trojke za kacenje mrezice... :D

Link to comment

Pola 6 je ok, jer je proshli put sve bilo prazno u 5, a do 6 su se koshevi vec popunili, pa da pokupimo onaj gde smo bili (ima hlada kasnije :D). BTW, ko bude kupio mrezicu, nek kupi i kanap!!! :D(podelicemo troshak mrezice)

Link to comment

OK, pola 6 neka bude, pa cemo se zagrevati dok se svi ne okupimo. Za mrezicu takodje vazi Venomova ideja (ako neko uopste uspe da svrati do buvljaka). Ako se ne varam te mrezice su negde kod glavnog ulaza, na jednoj od onih tezgi koje se nalaze na vrhu redova tako da nema potrebe da se srecni dobrovoljac zavlaci u guzvu i izgubi puno vremena.

Link to comment

Tezga je na samom pochetku - ako se gleda buvljak od glavnog ulaza, tezga je kod zadnjeg levog ulaza i ima veliki kosh iznad tezge. Prodaju sve vrste uzadi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...