Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

moze, nedelja. mislim da ce biti manje otkaza nedeljom nego subotom.pitanje: jel moze nekim radnim danom i ako moze da li bi to forumaskoj populaciji vise odgovaralo?

Link to comment
pitanje: jel moze nekim radnim danom i ako moze da li bi to forumaskoj populaciji vise odgovaralo?
kalish moze kada god hocete. sredio sam vam prioritet ;)
Link to comment

meni su vecerni termini radnim danima nacelno ok, mozda najbolje cetvrtak, onako napamet. Sto se tice ovog vikenda, moze nedeljica.

Link to comment

Ja sam takodje za večernji termin u bilo kom radnom danu, svejedno koji je u pitanju. A ne bi bilo loše da probamo da održimo i subotu na adi pride. U svakom slučaju, ako se eventualno "izglasa" vikend večernji termin na kališu ja sam za, ali ne mogu sada obećati da ću zasigurno biti slobodan na taj dan. Malo bi bilo nezgodno da otkazujemo rezervisan termin ako se ne sakupi bar 6 ljudi. Ja bih probao da izguram taj radni dan, u koje god vreme...

Link to comment

jel mi to sada onako načelno dogovaramo za neke naredne četvrtke, ili to važi od sutra? Ja sam za četvrtak u 9, to mi odgovara. I sutra, naravno.

Link to comment

Nazalost, obzirom da je opet pao u bogobojazljivo ludilo, Venom toliko insistira na Adi tokom vikenda da ga mrzi da zove Kalis sutra i da proveri mozemo li da igramo...

Link to comment
jel mi to sada onako načelno dogovaramo za neke naredne četvrtke, ili to važi od sutra? Ja sam za četvrtak u 9, to mi odgovara. I sutra, naravno.
Rekao sam Goranzu danas, da je bolje da bude od onog tamo.Za vikend sam za subotu u 17.
Link to comment

Pozvao sam veceras ljude sa Kalisa koji nam obezbedjuju termine...ako ne budemo igrali sutra, prvi naredni slobodan termin je 12 avgust. Ako, pak, dodjemo sutra mozemo ponovo da igramo vec za vikend.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...