Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Prvo da se zahvalim mary mary i pejsiju na komplimentima ali moram da priznam da sam odigrao iznadprosecno u subotu mary mary super igra, jos malo da udje u formu i bice najpozeljniji saigrac na forumskom basketu :) pejsi sjajan saigrac, odlicno se otvara i neugodan za cuvanje zbog svoje ubitacne levice sa poludistance :thumbsup: goofs za mene nije iznenadjenje jer samo igrali zajedno i na proslom basketu i opet dokazao svoj kvalitet ducca nezaustavljiv u reketu i cini mi se da je na jednom basketu sam dao preko 15 poena za svoju ekipu, ima sjajan fadeaway koji je nemoguce zaustavitiMachineGun ponovo pokazao da ima najbolji ulaz na drugi obruc medju forumasima cool.gif i za krajpreza delija murph.gif basketa, nije mogao da promasi trojku
moguce (da malo preterujem :P )...posledica je sveukupno 10 poena u narednih 6 basketa :isuse: Preza sam resio minimum jednu partiju :Hail: , to da ne zaboravim (necu pominjati ko ga je cuvao <_< )
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

U nedelju idem na Supernatural na Kosutnjaku koji pocinje od 14h, ne bi verovatno isao od pocetka ali bih da budem tamo oko 18h pa ako moze da se termin pomeri za koji sat ranije, recimo oko 2, pola 3 :)

Link to comment
U nedelju idem na Supernatural na Kosutnjaku koji pocinje od 14h, ne bi verovatno isao od pocetka ali bih da budem tamo oko 18h pa ako moze da se termin pomeri za koji sat ranije, recimo oko 2, pola 3 :)
ima i deciji, jutarnji, program na Supernaturalu. a i F4 NLB. mozda skoknem izmedju menjanja pelena i razvalim vas
Link to comment

Ja sam juce i danas gledao dnevnu prognozu na www.weather2umbrella.com i bili su skroz tacni. Po njima kisa ce padati od 12h u subotu do nedelje u 18h tako da izgleda da nema nista od basketa. Eventualno sutra ali ranije oko 10,11h...

Edited by BarryWhite
Link to comment

Sad gledam ponovo prognozu i kazu da ce kisa pasti od 18h. Mogli bi mozda da probamo da se organizujemo da odigramo basket od 15h recimo? Ja mogu da pozovem jos nekog ako nas nema dovoljno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...