Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Za ozbiljno, ja sam sad na NBGu, tako da mi je lokacija najmanji problem i bio bih redovan. Ali imaj u vidu da NFL pocinje u 19, a iskesirao sam nofce za Gamepass i bilo bi mi zao da ispadnu potracene :) .
NFL :isuse:, livadarski, američki, i nadasve gej sport... zar je to važnije od furunaškog basketa?? :cry:(uostalom, instaliraj si neki PVR, pa rikorduj)I, ko je sad ovaj smorenko, nešto mi poznat nik???
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

to je onaj mali debeli sto stoji pored aut linije i dere se: daj mi loptu daj mi loptu.nece on stalno da dolazi, samo ponekad, ali pustite ga kad dodje da gadja malo.

Link to comment

Ne moram da rikordujem, rikording je urachunat u cijenu. Ali nije to-to. (Dobro bre, nije da bih odbio da igram od 18-19,. jer cu propustiti prvih 25 minuta, ali imaj razumevanja.)

Link to comment

od 3-5 Talijani, od 5-7 Englezi, od 7-01am NFL, od pola 9 Talijani opet, od 5-7, 7-9 Spanci...Realno je da je nedelja zatvorena skroz. Ajde da se svako odrekne poneke utakmice, ako bas nije neki derbi, pa da napravimo neki kompromis. Cak i da igramo do 7, ako si vec na NBG - ciku si do 7 i 15 najdalje, masas samo kickoff. ;) Jbg, uzimajuci sav taj live sport u obzir, opet radni dan ispada najbolje resenje. Ali i ovakva nedelja je bolje resenje nego dosadasnje - nista...

Maločas sam okrenuo telefon™ da proverim za nedelju (pikiram termine od 17-20h), standing by for more info.Bilo bi lepo da se javi još nekoliko ljudi, ne bi li opravdali investeezeeyu™ - ja trenutno vidim duccu, Venoma, Pejsija i MGE. Uz mene, 1 ortaka i marumaru imamo 7, u vrglave. Vasu Trovačkog ne računam, on mi je na IL.
Javi kad budes imao "ponudu" pa da se mozda stidljivo i prebrojimo. Edited by ducca
Link to comment

Moram da zovem gosn. partijskog druga direktora OŠ u ponedeljak pre podne, mora on to lično da odobri <_<.Nešto razmišljam, hebeš basket, svi smo van forme, a ne bi valjalo da se ispovređujemo sad pred sezonu bahanalija. Bolje lepo odmah odemo na pivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...