Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Pi'to juče, može, nešto više para no prošle godine.Ali ide po sistemu ključ u ruke, plaćanje na kraju meseca.I ko sledeći opali facepalm ili nedajbože smajli sa srbovanja ćelava mu keva.

Link to comment
Aj vidi kakvih termina ima.
...i u tome su prosla sledeca cetiri meseca.Kovik i sala ko Tomica i vakcinacija - da se saceka i vidi ima li realne potrebe, da se pazljivo odabere ponuda, utvrdi dinamika, potpise ugovor...tamo negde krajem marta ce biti organizovan probni termin. brze bi bilo da smo zatvorili 1 teren na Adi
Link to comment
...i u tome su prosla sledeca cetiri meseca.Kovik i sala ko Tomica i vakcinacija - da se saceka i vidi ima li realne potrebe, da se pazljivo odabere ponuda, utvrdi dinamika, potpise ugovor...tamo negde krajem marta ce biti organizovan probni termin. brze bi bilo da smo zatvorili 1 teren na Adi
Da li su ove ucestale buntovne poruke znak da si resio da se mozda i pojavis na nekom od okupljanja? Kovik, okreci, vidi i javljaj, ne dozvoli da Zajcev ispira usta s tobom angry.gif . Ova nedelja mi eventualno odgovara ali posle 5. Jbg, radni dan mi je mnogo bolja sema ali kapiram da je frka zbog nocnog prevoza i slicno...
Link to comment

radnim danima u skolama moze da se igra tek nakon 21, zbog nastave. meni od radnih dana odgovaraju ponedeljak i utorak. sto se nedelje tice, mislim da je to najbolje za sve. Recimo, u 17h.

Link to comment
Da li su ove ucestale buntovne poruke znak da si resio da se mozda i pojavis na nekom od okupljanja?
Kovik da mi organizuje sahranu, ja smem da se obavezem da cu se pojaviti jer znam da od toga nema nistau ovom trenutku u iole pristojnim salama od termina ima ponedeljak od 14do15h i subota u 4 ujutru. oni jos narucuju termine :isuse:
Link to comment

Maločas sam okrenuo telefon™ da proverim za nedelju (pikiram termine od 17-20h), standing by for more info.Bilo bi lepo da se javi još nekoliko ljudi, ne bi li opravdali investeezeeyu™ - ja trenutno vidim duccu, Venoma, Pejsija i MGE. Uz mene, 1 ortaka i marumaru imamo 7, u vrglave. Vasu Trovačkog ne računam, on mi je na IL.

Link to comment
Maločas sam okrenuo telefon™ da proverim za nedelju (pikiram termine od 17-20h), standing by for more info.Bilo bi lepo da se javi još nekoliko ljudi, ne bi li opravdali investeezeeyu™ - ja trenutno vidim duccu, Venoma, Pejsija i MGE. Uz mene, 1 ortaka i marumaru imamo 7, u vrglave. Vasu Trovačkog ne računam, on mi je na IL.
Za ozbiljno, ja sam sad na NBGu, tako da mi je lokacija najmanji problem i bio bih redovan. Ali imaj u vidu da NFL pocinje u 19, a iskesirao sam nofce za Gamepass i bilo bi mi zao da ispadnu potracene :).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...