Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Nedelja radi pos'o, samo palim najkasnije u pola 7 (mada sad se verovatno vec smrkava u to vreme).
planiraj raspisivanje tiketa oko 2-3 onda, ja imam pionir posle...
Link to comment

Pokrećem privatni biznis, up'o sam u neke dugove, umrla mi baka koju sam mlogo voleo, a i cepa me nostalgija za NeBeA ligom. Objektivni privatni problemi :DAli može subota!

Link to comment
planiraj raspisivanje tiketa oko 2-3 onda, ja imam pionir posle...
da, tek sam sada video da je tekma sa hemofarmom u 17h. mislio sam da se to igra u subotu, tj danas. jebi ga, drugari, ali meni se to ne propusta. ako hocete, ja bih bio rad da igram od 14h pa da onda idem u pionir. pritom imam zurku veceras gde cu zabosti, ali u inat svima i uprkos svemu© spremam sam da izgaram na terenu sutradan od ranih satijel vam toliki problem da se skupimo u 14?
Link to comment

ujeo sam se za prste da ne iskomentarisem tu zaboravnost najvernijih kad im klub igra, kao i furunaski basket kao 1 podzemni udar protiv 1 institucijeza Gorana i Ivana je mozda kasno ali Kovik i Venom sada prete da sa tribina sklone i Pejsija i Mejdej. pa ono skupljanje kinte i igranje na Malom Kalemegdanu, odvratno, perfidno, ma sramota angry.gif

Link to comment

Ja sam sve vreme kapirao da je u stvari nedelja zajebancija. Mislim da ce cak i vreme biti shit. Elem, da se uozbiljim, ja nema sanse u nedelju...Anfieldski derbi se ne propusta :blush:

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...