Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Ja bih predlozio da termin bude u nedelju popodne. Ovi nocni termini su mi nepristupacni i kada se igra u gradu, a ne na Banjci :D Missim, ako mogu i ja da iznesem svoje misljenje, iako nisam dugo bio na basketu.
pa usled navedenih okolnosti i minulog rada, racunace ti se 0.43 glasa!
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

nece da se buni. odigrao sam kontrolni basket i to definitivno nije to. nit ja umem da ne zapinjem, niti mogu da zapinjem koliko bih to hteonegujte mi forumasice basketasice, a kad se vratim ako vas zateknem da ste ih sve rasterali, i opet se prskate u svlacionici... :unsure: ...jebacu vas lose!:buck: angry.gif
Doci ces da popijemo picence. Ja zadihana a ti u oblaku parfema. Nemoj da zajebavas.Cucemo se uglavnom!
Link to comment
I tenzija bi bash u ovom trenutku pochela da tinja medju nekima... dok bi drugi vec lagano merkali svoju polovinu peshkira.
ah, dok citam ovo osecam miris pokislih latica...
Link to comment

pejsi bi još jednom otišao do zida da uhvati dah, kovik bi uvalio još jedan lakat, mašingan tražio jubilarni šezdesetreći faul. Zidan bi ubo trojku, baltazar spolja čekao svoju priliku izvan linije 6.25 za tri poena, duća pokušao još jedan jednoruki ulaz, goranz bi lenjo sa zemlje pogađao ko garbahosa. A venom bi igrao racionalno i proračunato, onako jako do samog kraja, dupetom se gradeći.a onda bi se otišlo u rektorat piva ispijati. ili kisele, ako ste pičke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...