Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

cekamo teixeiru da se javi. ako bude lepo vreme, cetvrtak 22h na kalemegdanu je uobicajeno
ti se shalish? :D po jednocifrenoj temperaturi josh nismo probali da igramo na kalishu :D
Link to comment
oooo, dosla bih i na to, ali ovde mi je prioritetno. sta jos ima od sporta? da se ide i sa zajcevim na fizikalnu?
Treba nam još jedan igrač (ili je igračica novi PC termin?) na poziciji plavuše k'o 'leba, nema ko da čuva Maru Maru, ubi nas devojka svaki put. Sem toga, bojim se da bi momcima sa fudbala :wub: bilo nelagodno da se zajednički tuširaju™ ako si ti tu :D Edited by kovik
Link to comment
ti se shalish? :D po jednocifrenoj temperaturi josh nismo probali da igramo na kalishu :D
ja sam mislila da si zaduzen da nadjes salu. ajde, taman te krenulo protiv mene :)
Link to comment

Još uvek postoji opcija one škole na NBGD u kojoj smo igrali lane, mada sam siguran da bi svi više voleli nešto u Beogradu <_<A da vi lepo dođete na Banjicu? :D Blizu meni, Zidanu i Pejsiju, 25 minuta od centra trolom, 10 kolima, a ima i dobra lokacija za 3-će poluvreme. Zajcev će sad sigurno nešto da se buni, ali on i onako ne dolazi... ;)

Edited by kovik
Link to comment
Još uvek postoji opcija one škole na NBGD u kojoj smo igrali lane, mada sam siguran da bi svi više voleli nešto u Beogradu <_<A da vi lepo dođete na Banjicu? :D Blizu meni, Zidanu i Pejsiju, 25 minuta od centra trolom, 10 kolima, a ima i dobra lokacija za 3-će poluvreme. Zajcev će sad sigurno nešto da se buni, ali on i onako ne dolazi... ;)
Žemo.
Link to comment

pa mislim ako bas nista nema blize... :cry: Ali daj neki fini termin bar - meni licno ponedeljak ili cetvrtak posle 8/9 najvise lezi, ili kao pre eventualno nedelja popodne (ako smem da zanovetam...a s obzirom da pricamo o banjici - i te kako smem angry.gif ).

Link to comment
Zajcev će sad sigurno nešto da se buni, ali on i onako ne dolazi... ;)
nece da se buni. odigrao sam kontrolni basket i to definitivno nije to. nit ja umem da ne zapinjem, niti mogu da zapinjem koliko bih to hteonegujte mi forumasice basketasice, a kad se vratim ako vas zateknem da ste ih sve rasterali, i opet se prskate u svlacionici... :unsure: ...jebacu vas lose!:buck: angry.gif
Link to comment

Ja bih predlozio da termin bude u nedelju popodne. Ovi nocni termini su mi nepristupacni i kada se igra u gradu, a ne na Banjci :D Missim, ako mogu i ja da iznesem svoje misljenje, iako nisam dugo bio na basketu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...