Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Ja sam inače toliko bolestan da nisam otišao u Pionir danas :( - sutra ću doći verovatno da odsedim, ne verujem da ću biti sposoban da igram.
- naravno Kovik ce stici oko 18h, da nas pita za utiske i da se izvini zbog nedolaska
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

dolazim...idem ionako pre basketa do bloka 70 :) ajde neka neko bude u 15:50 ispred dvorishta shkole da se skupimo, poshto pretpostavljam da nema razmene brojeva :)

Link to comment
Stalkeru <_< Naravno, jasno je da sam napisao da ću doći da samo da bih pojačao značaj svog nedolaska.I ako nekome još uvek nije jasno zašto bojkotujemo basket, odgovor je ZATO!
Link to comment

Pa nishta (kontra fraza u odnosu na pa dobro), ako nas ne bude 12, igracemo 3 na 3 i 2 na 2 na drugom... ali je i dalje imperative da imamo dve lopte. Goran ce poneti smorenkovu.

Link to comment
Pa nishta (kontra fraza u odnosu na pa dobro), ako nas ne bude 12, igracemo 3 na 3 i 2 na 2 na drugom... ali je i dalje imperative da imamo dve lopte. Goran ce poneti smorenkovu.
dacu ti ja loptu, samo svrati do pionira pre basketa. taman ti je usput.
Link to comment

Pacey, ako imash sve ekstremitete, orijentisan si u vremenu i prostoru, savladao si veshtinu hodanja i mozesh da skochish 5cm u vis, vishe si nego kvalifikovan da dodjesh. Nocni zivot i civilka su ti oproshtene.

Link to comment

Nista...sigurno da nismo ispostovali dogovor iz svlacionce...sigurno da sto pre treba da zaboravimo na ovaj poraz i okrenemo se narednj utakmici u Kupu Lilijan Ronketi. Zahvlio bih se navijacima sto su dosli u tako velikom broju da nas bodre...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...