Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Vise volim forum nego gugl, bat tenks enivej.
al' smo troleri: mozzila danas izbacila novu verziju i bore se za rekord u downloadu, a mi na temi o ff pricamo o - chrome-u :D
A jel ima neka ekstenzija za upload slika? Imagebot je prosvirao odavno, a sa cetvorkom ne radi Imageshack toolbar. Dakle, samo dugme kojim se otvori prozorcic "open file" i nakon zavrsetka se u novom tabu pojave linkovi. Ne right click, context menu, itd.
a sta fali right clicku? ;)
Link to comment

Fala, Rodjere, instalir'o ga ja i pre nego sto mi dekss odgovorio da guglam nego sam danas u fazonu da zezam ljude i budem malo zao, pa ono... mosha. Prastajte ako mozete.

Link to comment
Jel se instalira nova ljisica ili updejtuje postojeću na kompu?
Updejtuje... Ali prvo moraš da doguraš do poslednje 3 verzije, ako je već nemaš, da bi došlo do 4... Možeš ručno da ga poguraš (mislim) na HELP->Update...
Link to comment
Updejtuje... Ali prvo moraš da doguraš do poslednje 3 verzije, ako je već nemaš, da bi došlo do 4... Možeš ručno da ga poguraš (mislim) na HELP->Update...
Pa...na help-check update tera do samo 3.6.16...
Link to comment

kad sam ju prekjučer instalirao, nije joj bilo baš jasno da postojeći apdejti za nekompatibilne addone voistinu postoje, tako da ako nešto ne radi, za svaki slučaj moglo bi se otići na homelink tog addona.meni nije radio addon od Free Download Managera, otišao sam na sajt FDMa i otkrio da imaju RC 3.5 (skida se na forumu), koji donosi kompatibilnu ekstenziju.

Link to comment
Pa...na help-check update tera do samo 3.6.16...
Meni posle te verzije prešao na 4 :unsure:Imao sam 3.6.15 pa updejtovao na 3.6.16 pa apdejtovao na 4... Edited by radisa
Link to comment
Meni posle te verzije prešao na 4 :unsure:Imao sam 3.6.15 pa updejtovao na 3.6.16 pa apdejtovao na 4...
Eh mozda je zbog ovog...Na sajtu za FF na svim jezicima samo srpski , gruzijski i još neki stoje na 3.6.16 :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...