Jump to content
IGNORED

kurs dinara


bup

Recommended Posts

svaki dan radim analizu evra za potrebe borda, od pocetka godine dinar je u plusu 4%. najveci pad (za mene neverovatan) od 2% je bio 13. na 14. jun, sa 97,9763 na 99,9156. doduse 13. je bio ponedeljak i za njega je vazila prognoza od petka

Link to comment
  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • čekmeže

    48

  • žaro

    27

  • Muwan

    26

  • yolo

    25

Top Posters In This Topic

Indikativni za 17.06 - 101,11 ... ide gore, polako ali sigurno.Ocemo kladionicu na kojoj cifri ce se ustaliti? :)
Raste, ali u poslednjih par dana raste sve manje.Meni je bilo zaista sokantno da je dinar uspeo da aprecira prema evru nekih 6-7% u cirka mesec-dva dana. Pogotovo jer se sve to desavalo nekako u periodu fijaska tendera za prodaju Telekoma, od koga se ocekivao veliki priliv deviza u ovoj godini.
Link to comment
Indikativni za 17.06 - 101,11 ... ide gore, polako ali sigurno.Ocemo kladionicu na kojoj cifri ce se ustaliti? :)
Na izbornih 100 din.?A ima li šanse da se iskoristi (unovči) informacija o kursu koja se objavi u 17h? tj. da li menjačnice odmah update-uju svoje kurseve ili moraju da drže isti tokom čitavog dana?
Link to comment
Na izbornih 100 din.?A ima li šanse da se iskoristi (unovči) informacija o kursu koja se objavi u 17h? tj. da li menjačnice odmah update-uju svoje kurseve ili moraju da drže isti tokom čitavog dana?
Kako da ne. Naravno da svi update-uju svoje liste za 17.06 kursom koji je objavljen i utvrdjen za 18.06. To je logično.
Link to comment
  • 1 month later...

јел сад трчимо продајемо франци или шта? ^_^али шта купујемо :o

Edited by thermal bug
Link to comment
koje valute? franka?
Da. Ako ni ovo ne pomogne onda... Mislim da će onima što su dužni u francima bar malo laknuti.Šta kupujemo? Ja sam pristalica dolara na dug rok, mada i sam štedim u EUR tako da ne znam šta da ti kažem. Edited by Eraserhead
Link to comment
Da. Ako ni ovo ne pomogne onda... Mislim da će onima što su dužni u francima bar malo laknuti.Šta kupujemo? Ja sam pristalica dolara na dug rok, mada i sam štedim u EUR tako da ne znam šta da ti kažem.
mi smo pristalica evara, dolara i franaka u sluchajnim razmerama, tj vishe evara. kako padne, pa sta bude. ne znam samo za jene i juane. prizivam, prizivam ^_^tresko, javi bilo shta :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...