Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

map_route.jpg

 

 

9 flat stages
3 hilly stages
7 mountain stages including 5 summit finishes
1 individual time trial
1 team time trial
2 rest days
 
individualni hronometar samo 28km, timski 14km. pomislio bi čovek da Francuzi imaju dobrih brdskih biciklista koji su kilavi hronometraši :fantom: Frum već najavio da bi mogao da vozi Điro i Vueltu, nezadovoljan hronometarskom kilometražom na Turu...
 
Alpe d'Huez! i to dan pre Pariza :) kratka etapa, haos u najavi. 
 
PROFIL.png
 
 
opet kaldrma!!! sedam sektora, 13km na 4. etapi.
 
PROFIL.png
 
 
lično, najviše se radujem Mur de Huy finišu treće etape. i uopšte, prva nedelja je opet klasik do klasika. i Mur de Bretagne će da bude super zabavan. Prudom je pronašao formulu za rane etape, ja prezadovoljan.
 
 
Link to comment
  • 1 month later...

Pizdarija. Astana valjda 5 slucajeva dopinga [doduse, 3 ako ne i 4 u njihovom kontinentalnom timu], pojavile se informacije da su se sastajali sa dr. Ferrarijem 2012. Gazzetta objavila citav Ferrarijev sistem, i otkrila da ga je 2009. tuzilastvu opisao Di Luca i tako pokrenuo lavinu koja je zavrsila raskrinkavanjem Lancea. 

Ovih dana ce svasta biti, ne bi me cudilo da Astani oduzmu licencu, i da veliki broj vozaca bude suspendovan.

Link to comment

zar nisu ustanovili da je Ferari prošle zime posetio trening kamp? nisam baš pažljivo pratio ali bilo je upadljivog naglašavanja da nema dokaza da je radio sa Nibalijem. bumo videli, ali svakako ne deluje dobro. nikako mi ne ide u glavu da su morali baš sa Ferarijen da rade.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Contador dobio Froomea na etapi 3 Vuelta a Andalucia. Prilicno je impresivno izgledao za ovu fazu sezone. 

 

edit: Danas mu Froome vratio istom mjerom :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

In the meantime, Quintana objasnio na Tirrenu. 

 

Al vijest [jucerasnjeg] dana - Tinkoff otpustio Riisa. 

Link to comment

ja sam se tek juče probudio iz zimskog sna, gledao kaldrmu na dwaars door vlaanderen. MSR me nije nešto posebno uzbudio, a ni Nica-Tireno nedelja ali ovo juče je baš valjalo.

Kwiat odličan, biće pravi nosilac šarene majice ovakav agresivan i raznovrstan. Topsport je jedan od timova za koje mi je uvek drago kad nešto urade tako da mi nije bilo žao što su izradili Kvjatkovskog. ostaje utisak da su glavne face čuvale suv barut za sutra. biće odlična trka, mmw.

Edited by malkin
Link to comment

Kanćelara :(

Vanmarke bi sad mogao da uzme i Ronde i Rube. bzvz što neće biti ni Bunena ni Kanćelare, ali moglo bi dobro da ispadne za gledaoce, da trke budu žešće otvorene i neizvesne...

Link to comment

Da prva polovina trke ne bi bila dosadna, pobrinuli su se prateci automobili Shimana (ili jedan isti auto), bilans dva vozaca oborena i odustala :isuse:

Link to comment

Kristoff je lagano najbolji vozac sezone so far :Hail:

 

Ipak, nadam se da ce Terpstra da dobije. Mada se najvise nadam da ce Lars Boom ili Vanmarke da se presele i pobjede [al nema trika].

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...