Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

 


 

Many skirmishes took place in the first hour of racing in which 50km were covered, many of them being launched by Johan Le Bon (FDJ.fr) but another crash led Nairo Quintana (Movistar) to abandon the race, so did Steve Morabito (BMC), Maxime Bouet (AG2R-La Mondiale) and Thibaut Pinot (FDJ.fr).

 

Link to comment

Ako se uzme u obzir da je bio bolestan pred prošli Giro, ne bi bilo loše da mu 2015 bude bolja.

 

Danas Aru odličan na brdu, verujem da dogodine napada Giro. Lepo je videti i Gesinka u nekoj pozitivnoj akciji.

Link to comment

internetsi se lepo zabavljaju sa Hesjedalovim motorom u biciklu. inkriminišući snimak:

 

http://youtu.be/L0uGFYHzHJM

 

i jedno objašnjenje zašto su brzopleti oni kojima je ovo dovoljno kao dokaz: http://road.cc/content/news/129400-fresh-motor-doping-claims-surround-ryder-hesjedal-vuelta

 

UCI je izgleda izvršio inspekciju u Garminu. lud'lo, obožavam kad se pojave ove glasine o motorima :D

Edited by malkin
Link to comment

Nije ni čudo što je uzeo etapu, kad ima motor :fantom:

 

Ovo brdo sa deonicom od 15 posto, žešća koska, ako sam video dobro u prenosu.

 

Kakav festival cimanja i napada

Link to comment

Mislim da Foome ima najbolju taktiku od svih njih. Previše energije troše sva tri Španca i to će ih dočekati jedan dan. Realno gledano, sva četiri vozača imaju šansu da osvoje VaE.

 

Po meni danas ide najteža etapa.

Link to comment

Ovo je delovalo rutinski, mada imam utisak da nisu svi u punoj formi. De Marchi mi opasno dojmi već duže vreme. Aru odličan u prethodnih par dana.

 

edit. Drago mi je da se Gesink vraća u ozbiljan biciklizam.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Danas su se poređali na brdu kako će biti na kraju u generalnom. Zanimljiva Vuelta, više nego ekstra kvalitetna. Vidi se da su dva glavna vozača izašla iz povrede, a da su treći i četvrti vozili TdF pre toga.

 

Mlađa generacija opet odlična, pre svega Aru. Barguil isto tako nije bio loš, a ni Kelderman. Krivo mi je što je Gesink odustao zbog zdravstvenih problema supruge.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...