Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Štibar se jezivo razbio na Eneco Touru, stavljam u spojler za svaki slučaj

 

 

NiceTalkativeCony.gif

on je ovaj što je uz levu barijeru (njihovo levo) napravio salto. odmah su mu ukazali pomoć, imobilisali vrat, umotali glavu... dugo je ležao na asfaltu. jezivo, jezivo. valjda će da bude ok :(

 

 

Link to comment

izgleda da je ipak solidno prošao

 

 

OPQS rider Zdenek Stybar suffered a crash during the sprint of Eneco Tour Stage 4 on Thursday. The crash forced Stybar to withdraw from the race.

Stybar, who did not lose consciousness at any point, immediately underwent examinations at H.-Hartziekenhuis Roselare.

Results of the examination showed deep wounds on the upper and lower lip, as well as broken teeth. He had radiological examinations, as well as scans, which showed no fractures or cerebral lesions.

Stybar has to spend the night in the hospital under observation. Further information will be available tomorrow.

OPQS medical staff wants to thank race medical staff and the personnel of the hospital for their professionalism and care of Stybar.

Link to comment

ne vredi, Vuelta mi uvek uleti u doba kad sam prilično zauzet, biće dobro ako uhvatim štogod u trećoj nedelji. a šteta, mogao bi da bude najbolji GT ove sezone... 

Link to comment

Sutra pocinje Vuelta. Malkine, daj neki uvod.

najkrace ti ide ovako.

nikada jaca vuelta po imenima, Nairo ce sve da ih opere, Contador i Froome ce da placu kako se nisu opopravili, VDB ce da se dere kako mu je pukla guma a Evans da ga je zuljao kamencic u patici... a Valverde ce da kaze kako je on timski vozac i kako nije crko ko plovak, vec je takticki pomagao Quintani...

 

a Malkina mrzi da kuca :D

Link to comment

Ovo mesto, Arcos de la Frontera, gde je bio cilj danas, izgleda fenomenalno.

Kakva pozicija, osećam da je pogled brutalan.

 

Što se tiče sprinta, s obzirom na uzbrdicu pred kraj, još i bilo malo zanimljivo.

Link to comment

Izgledalo kao običan standardni sprint (Degenkolb, Gato, Buhani), a onda povukli ovi iz Kaćuše ko ludi (Purito i još jedan), razbucali gomilu, pocrkali i na kraju Martin i Metjuz solo izsprintali, ali jasno Den nije mogao ništa.

Čini mi se da je koska bila što je bila uzbrdica, a solidno uzano i krivudavo.

 

edit: bio je i beg u dobrom delu trke, al sam ja počeo da gledam baš kad su ih stigli, pa je moguće da je zbog toga bilo dosta ovih što se šibaju za GC napred

Edited by Garnirung
Link to comment

E jbg, Nairo zakačio bankinu i pao.

 

 

Da nije hronometar, ne bi bilo strašno, ali ovako, biće opak zaostatak, čak i da se nije ozbiljnije sjebo.

Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...