Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Tour of California, kamera na biciklu Kuna de Korta u poslednja 3km, Degenkolbov voz. na samom kraju ide snimak sa Degenkolbovog bicikla

 

 

brrr-zina. UCI je dopustio da koriste ove kamere u Kaliforniji, a bilo bi mnogo do jaja ako bi ovakve snimke uvrstili i u prenose. već zamišljam snimak sa Nibalijeve kamere dok se spušta sa Turmalea... :)

Link to comment

juce nairo razvalio, jal prati neko uopste?

 

Gledao ja malo, onako usput. Cim je doslo do surovih planina obrija ih Kintana na suvo.

Link to comment

mada je izgleda uticala i zbrka oko toga dal ce spust sa stelvia biti neutralisan™ ili nece, izgleda da je organizacija napravila gaf tako sto su prvo objavili da hoce, zbog bezbednosti, pa se onda popismanili i promenili odluku.

kintana je veci deo vremenske razlike na kraju napravio upravo na tom spustu.

na stelviu je bio sa zajedno sa uranom.

Link to comment

manji deo, u podnožju Stelvia je imao 1:40, na kraju preko 4 minuta prednosti.

 

super je Điro, vrlo otvorena trka a najzad smo videli i tu Gavia-Stelvio etapu. biće još dosta tumbanja u prvih deset, slede tri vrlo teška dana.

 

nego nema šefa kao glavnog čuvara vatre na topiku da se javi i kaže ko mu je od Italijana draži, Pocovivo ili Aru :)

Link to comment

Jbg, nisam uopšte uspjeo da ispratim kako treba giro. Jebentiposao :(

Gledao sam jučerašnju etapu, i TT, ostalo slabo.

Ali Aru mi je draži, mada je i Pozzovivo kul :)

Nekako se nadam da će Uran Uran ipak osvojiti, no Nairo je jači.

Link to comment
  • 3 weeks later...

napravio mu 20 sekundi u poslednjih 1,7km  :ziga:

 

i umesto da ovakvu etapu da uzivo, mrtvi es pusta  lepog radeta i delicijana na dosadnom kvinsu. pffff

Edited by Čutura
Link to comment

ne mogu da ih gledam, svega mi. sa ovako kilavim Nibalijem tačno nema za koga da se navija na Turu. mislim, ima Bauke, ali ne gleda mi se kako njega i Ajkulu i VandenBruka klenbuterol i bilharzija (+Valv/Piti) tamane svaki dan. preskačem ovaj Tur.

Edited by malkin
Link to comment

e jbg :(

 

kakva etapa danas :D dok je klenbuterol markrao bilharziju pobegose talanski vandenbruk i nibali, talanski 10 km do kraja ima 1,10 prednosti i ako ostane ovako oblaci zuto na kraju :D

 

i talanski na kraju :0.6:

Edited by Čutura
Link to comment
  • 2 weeks later...

ne mogu da ih gledam, svega mi. sa ovako kilavim Nibalijem tačno nema za koga da se navija na Turu. mislim, ima Bauke, ali ne gleda mi se kako njega i Ajkulu i VandenBruka klenbuterol i bilharzija (+Valv/Piti) tamane svaki dan. preskačem ovaj Tur.

Don't you dare!

 

Jbg, bilo je ocekivanoda se oni bore. Mislim, kapiram sta kazes [iako mi je Contador drag], ali it is what it is. Iako, mislim da nece biti bash tako jednostavno za njih. Nibali sigurno nije toliko jak kao oni, ali Talansky je pokazao da se Froome i Contador toliko plase jedan drugog da zaboravljaju ostale. 

 

Nego, kakva je ovo pizdarija bila sa Froomeom i legalnim koriscenjem zabranjenih supstanci?

Link to comment
  • 1 month later...

Izgleda da ce Sagan u Tinkoff-Saxo!

 

Priča se o tome već duže vreme. Izgleda da će se Cannondale raspasti. Sa Saganom će u Saxo i njegov brat i Poljak Bodnar. Basso isto ide, a De Marchi je imao solidnu sezonu (i vrlo korektan TdF) i ide u BMC. Od slabog postali su izuzetno slab sastav. http://www.cyclingnews.com/news/team-sky-leads-the-chase-for-nicolas-roche

 

Mollema je potpisao dvogodišnji ugovor sa Trekom. Boom u Astani.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...