Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

K'o Al Kapone. Kaponea nahvatali zbog utaje poreza, ovoga jer je prevario državu za novce... Znači, da se na primer Armstrong svih novaca koje je dobio na ime plate od US Postal tima odmah odrekao recimo u korist neke dobrotvorne fondacije a zadržao samo novce od ostalih sponzora onda ga US Government ne bi ni tužila? Moralna pouka: dopinguj se, al' u državnu kasu ne diraj?

Link to comment
  • 2 weeks later...

pa de si šefe!Điro razbija, kao i uvek uostalom. Ja, naravno, u najboljoj mazohističkoj tradiciji navijam za Gesinka. Malo sam se razočarao ovim danas, ali valjda mu one planinčuge u trećoj nedelji bolje leže od ovoga danas. Ne verujem da će se na Stelviu i Galibijeu ovi patuljci iz AG2R ovako lepo provoditi. Al ipak, kapa dole Betankuru, Pocovivu i Kiserlovskom. Kadel dobro deluje, drago bi mi bilo da vozi jak Điro + deluje za sada kao najozbiljniji konkurent Nibaliju. Sve u svemu, dosta je ova trka otvorena, svakakva čuda mogu da se dese u trećoj nedelji.

Link to comment

Subota i nedelja ce biti prava poslastica :) Danas u najavi bila lagana etapa, sprinteri da pokupe bodove, medjutim izgleda da ce tesko vreme kostati Wiggins-a. Na nekih 15km do kraja iz nekog razloga je ispao iz grupeta, BMC pojacao tempo tako da sada zaostaje vise od minuta.2min na 14.7km i sad ga jos ostavise samo sa jednim covekom, bice da se nikako ne oseca dobro :S

Edited by Barsa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...