Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Lance izbrisao '7 times TdF winner' sa svog twitter profila.A Oscar Pereiro trazio smjenu svih iz UCIja, uz to pomenuo kako je Barca svojevremeno nudila blanko cek Dr Fuentesu, samo da se pridruzi strucnom stabu. Ranije je pominjao i da je Zidane koristio blood doping...
Za Zidana se znalo da je koristio nedozvoljena sredstva kada je igrao za Juve, samo sto se tada pricalo da su ta nedozvoljena sredstva bila nedozvoljena u francuskoj a ne u italiji. Izdao ga je jedan pjevac na fr televiziji kada je rekao da uzima isto sto i Zidane kada se sprema za koncerte. Siguran sam kada bi se fudbal kontrolisao kao i biciklizam (redovni krvni pregledi), broj dopingovanih igraca bi naglo porastao.
Link to comment
Za Zidana se znalo da je koristio nedozvoljena sredstva kada je igrao za Juve, samo sto se tada pricalo da su ta nedozvoljena sredstva bila nedozvoljena u francuskoj a ne u italiji. Izdao ga je jedan pjevac na fr televiziji kada je rekao da uzima isto sto i Zidane kada se sprema za koncerte. Siguran sam kada bi se fudbal kontrolisao kao i biciklizam (redovni krvni pregledi), broj dopingovanih igraca bi naglo porastao.
ako se zizu gudrirao tada, na cemu li je onda davids bio ^_^
Link to comment

Djeluje mi savrseno za Contadora. On i Froome i moooozda Andy ce se boriti. Nema nesto puno bash teskih etapa sa visokim brdima, ali svakako je dosta bolje nego ove godine. Jedva cekam :)

Link to comment

Jel ima negdje kod nas da se kupi? Mislim, nisam siguran stvarno da mi se cida, malo me vuce radoznalost, ali imao sam osjecaj [i prije nego sto si ti potvrdio :) ] da bi mi se sve smucilo ako je procitam...

Link to comment
Jel ima negdje kod nas da se kupi? Mislim, nisam siguran stvarno da mi se cida, malo me vuce radoznalost, ali imao sam osjecaj [i prije nego sto si ti potvrdio :) ] da bi mi se sve smucilo ako je procitam...
imam verziju za kindle i za druge eReadere, a mislim da ima da se kupi u vulkanu (ili na sajmu). što kaže jedan komentar sa amazona: "biciklizam je kao kobasica. sviđa ti se, ali ne želiš da znaš kako se pravi..."realno, znao sam da je katastrofa, ali nisam znao da je tako loše...samo što se nisam ispovraćao od muke dok sam čitao. mislim da neću više gledati tur.
Link to comment

Vidjecu, mozda i procitam to nekad, mada nisam siguran.Elem, ispostavlja se da je Betsy Andreu, koja je bila jedna od prvih koja je optuzila Lancea za doping, cerka srpskog malog preduzetnika koji se bavio prodajom nakita. Srbin pobedijo.

Link to comment
http://www.velonatio...Luxembourg.aspx
The Luxembourg rider failed a test for the banned diuretic Xipamide after giving a sample on July 14th. Initially he suggested that a third party may have been at fault. “If this analysis confirm the initial result, complaints will be filed against an unknown person for poisoning,” he stated then.It was unclear if the claim of poisoning would relate to a deliberate act of sabotage, or the contamination of a supplement.However when the B sample result came back on July 20th and confirmed the initial reading, he had changed tack. “We are analysing, minute by minute, what exactly I have been doing, eating, drinking on the days before the control and on the 14th of July itself, whom I met, what materials I came in contact with, what nutritional supplements I took."
frenka sabotirali :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zanimljiv podatak vezan za broj doping testova: Number of out-of-competition blood tests in 2011 - Tennis 21. Cycling 3,314.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...