Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Propustio sam mozda prvih par minuta utakmice. Drug mi je prepricao, ali ni on nije mogao da prenese verno ovaj stepen ludila...

Edited by Giggsy
Link to comment

Lik na SK-u koji prenosi Kvitova-Safarova melje kao vodenica dok se ne sprda sa cinjenicom da se prenos dosad prekinuo cetiri puta zbog tehnickih problema. Ne kazem da je kriv ni on TV kuca, ali on se zajebava, kao hahaha.

 

edit

 

Sve mi nesto poznat i sad mi se cini da prenosi NFL povremeno

Edited by Malvo
Link to comment

Isti kralj, prenosi Kvitova-Ostapenko: "Bice zanimljivo videti ko ce biti trener Jelene Ostapenko od novembra. Trenutno je trenira majka, Jelena Jakovljeva, ali njih dve ce u novembru zavrsiti saradnju".

 

Ako smo bile vezane pupcanom vrpcom, nasi novcanici nisu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pospan sam i moguce da sam lose zapamtio ali mislim da je Jurisevic danas prenosio Vimbldon, valjda bese mec Mareja protiv manje poznatog Broudija ili tako neki... uglavnom, igrac A servira, razmena udaraca, igrac B odigrava dropsot i uzima poen a majstor komentarise da je to bilo "maksimalno sokantno" za igraca A :D Krv ti jebem, maksimalno sokantno :Hail:

Link to comment

Ma on, nego sam ja neispavan duze vreme pa mi veceras palo na pamet da sam mozda istripovao ali nisam, on je :D I ovo potpuno neverovatno mu je trejdmark ali maksimalno sokantno, pa jos u tenisu... velemajstor :Hail:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa samo je ozvaničio. Slobodan je naravno da to učini, ali njegovo ponašanje i ubacivanje religijskih momenata u prenose je bilo degutantno svakako.

Link to comment

na spor klubu spektakl za pamćenje.  višković i onaj njegov dvojnik potpuno identične boje glasa u tandemu komentarišu finale vimbldona  :ziga:  :ziga:  :ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...