Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ilija prevodi Kinsijeve riječi tako što ponavlja konstataciju ove nesretnice što postavlja pitanja. (O broju poraza

 

A Kinsara priča o tome kako ovi iz Lokomotive dobro znaju šta on misli o njima, igračima, trenerima i kako će da im se ukenja u život svaki sledeći put kad ih sretne.

 

A Ilija nema muda da to prevede i prenese.

Link to comment

Jos kad bi postojala opcija da se iskljuci komentator i da se samo cuje zvuk sa stadiona. Cim se sa radija preslo na televiziju, fudbalski komentator je izgubio svoju svrhu. Ovo bombardovanje nepotrebnom statistikom ubija zelju za zivotom.

Link to comment

Jos kad bi postojala opcija da se iskljuci komentator i da se samo cuje zvuk sa stadiona. Cim se sa radija preslo na televiziju, fudbalski komentator je izgubio svoju svrhu. Ovo bombardovanje nepotrebnom statistikom ubija zelju za zivotom.

Kada sam na tribini i pratim utakmicu, malo mi čudno jer nema komentatora. A kao mali sam se čudio zašto kad si na stadionu i padne gol, nema ponovljenog snimka. Mislio sam do tada da se igrači na terenu vrate u pozicije pre gola i onda usporenim pokretima ponove akciju ...

Link to comment

Danas majstor na ES pre pocetka tajbrejka u trecem setu kaze "Marej je ove godine igra XX tajbrejkova i dobio je X, a Djokovic je odigrao 4 i ima skor 2:1". Bravo care.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...