Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ćelavi Stolica, Sk golf, u pauzi između srkanja, šmrkanja i disanja u mikroifon. Red figures zove crvene figurice. Mislim, zna on, bar se nadam, to kao pokušava da bude duhovit. budala. Zna da ga niko ne sluša pa se raspojasava

Link to comment
  • 2 weeks later...

gledao nadala i verdasca nekih 5 minuta. ovaj mijaljevic nije cutao tri vezane sekunde za to vreme. neverovatno kako ne primecuje da prica bez prestanka i to iskljucivo neke nebitne stvari. nemoguce da je svaki komentator izuzev raleta veliki debil.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Tip sa ES (nije Banjac nisu ni ona 2 ljevata) prenosi Cvajtu i za jednog igraca (koji stvarno izgleda starije od svoje 32 godine) kaze "izgleda kao starac Foco od stotinu ljeta" :D "vidi se da je prosao sito i reseto" :D :isuse:

Link to comment

Au jbt koliko smoreno prenosi ovaj lik odbojku na Sport Klubu, sad odgledah reprizu vrhunskog meča, ok, tip zna sve igrače, ali čovjek samo notira ono što je na ekranu. Gledao sam 4. i 5. set, doduše, da be griješim dušu, ali ovo što sam gledao, ni akcije čak ne objašnjava, samo igrače bifla.

Utakmica za bogove, napeto, finale LŠ, Rusi okreću od 0-2 do 3-2, ključni poen došao kroz kontroverzno odlučen čelendž, on prenosi kao da je u pitanju 4. kolo Viner Štediše lige u kom se sastaju sva tima sa dna tabele.

Uglavnom, lik je fantastično dosadan, nikakav osjećaj da malo podigne intonaciju, da zagalami, da živne.

Edited by James Marshall
Link to comment
  • 2 weeks later...

Opet Gojko nestade iz prenosa na par minuta. Prvo sam mislio da je ponovo bježao zelenašima ali se vratio, vjerovatno je samo otišao po vinjau.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Najlošiji plasman aktuelnog prvaka, još od 2014, kad je Mančester bio sedmi

 

Kad brljavi Gojko podlegne besmislenim zanimljivostima na silu

Link to comment
  • 3 weeks later...

Uvek nov, uvek originalan ... Posle je pravio izveštaj pored stative koju je u penalima pogodio onaj nesretnik iz Atletika ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...