Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Jel ovaj upravo rekao da ga loše vreme u Grinbeju podseća na nekadašnje poštare?

 

Da bi zatim za Troya Aikmana rekao da voditelj pokazuje kako bacaju kvoterbeci ?

 

 

Pa ne mislim stvarno. Odliv mozaka

Edited by levi
Link to comment

Ma ima i jedno drugo, čovek samo trtlja i ispaljuje random kombinacije frazetina

 

Dosta je bilo za večeras, prebacujem se na kolege sa fox-a

http://arenavision.in/av17

Nemoj, sad su analizirali kako Green Bay imao dobijenu utakmicu, a doveli su je u pitanje jednom lošom odbranom...

 

Kao što rekoh, bizarno zadovoljstvo, kao Weenie i Viško...

Link to comment

U jednom momentu mislim da je Jurišević pitao "da vidimo ko će šutirati kick nakon ekstra poena" kao da ekipa ima tri-četiri šutera

 

On me podsjeća na one likove iz crtaća što kao mlate metlom i trljaju krpom samo kad ih neko gleda, reda radi. Pravi komentator za Srbiju, poput vlasti, samo stvara privid da nešto radi tako što trtlja gluposti 300 na sat, a zapravo suštinski to je jedno teško sviranje kurcu

Link to comment

U jednom momentu mislim da je Jurišević pitao "da vidimo ko će šutirati kick nakon ekstra poena" kao da ekipa ima tri-četiri šutera

 

On me podsjeća na one likove iz crtaća što kao mlate metlom i trljaju krpom samo kad ih neko gleda, reda radi. Pravi komentator za Srbiju, poput vlasti, samo stvara privid da nešto radi tako što trtlja gluposti 300 na sat, a zapravo suštinski to je jedno teško sviranje kurcu

Da nije ovo onaj slučaj što je freak opisao na NFL topiku?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...