Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

mene najvise nervira kad kaze "treba obratiti paznju na ovog momka", a ono neki random linebacker ili treci tight end koji za 2 godine vjerovatno nece biti u ligi. 

Link to comment

Meni je tu najgore, sto da ga sad uvatis sa strane, i propitas on zna to na tom nekom nivou informisanosti, i sigurno da bi mogao da se informise jos vise i da zna gde bi mogao da trazi i gleda cinjenice.

Ali mislim da je on u tom nekom autopilot modu gde samo treba da izgura vreme koje provodi u firmi i onda su mu ta lupetanja najlaksa da sipa i naravno da ga boli kita. Prosto svi oni rade na taksimetar i kurcobolja je neverovatna...Bitno je samo da zauzmes sto vise vremena i da napunis radnu listu...

Link to comment

Ali ladno ista dva lika rade i utakmicu u 19 i 22, ladno Jurišević ode da otvori ovu kasniju a onda mu se kolega koji je ostao da završi prvu priključio u nekom trenutku. Kakav amaterizam

Link to comment

Skoro je Loncarevic pricao kako je Jurisevic "majka ruskog fudbala"  :lolol: , i  da su gledaoci ruske lige na gubitku sto je SK kupio NFL jer nema boljeg poznavaoca NFL-a  od njega.

 

Evo ga sad na ruskom hokeju. Potpuno neverovatno

Link to comment

Ja sam tezak mentalni bolesnik i volim da ga slusam tako defektnog tj. nije bas da volim ali ono, ne prebacujem kad ga cujem nego gledam meceve uprkos njemu. I generalno sam uvek vise voleo te ludake i lozane tipa Kum, Sarenac.. i likove koji lupetaju, kao sto su Denda, Kovinjalo, Dobrosav Gajic, pre njih Milojko i Zvonko.. nego ove sto mirno i normalno prenose sportska desavanja. Mrzim samo Acu i do skoro Marjana, jer su dva pacenika koji se loze na sebe u ulozi komentatora, i jadni su do jaja.

Link to comment

Ja sam tezak mentalni bolesnik i volim da ga slusam tako defektnog tj. nije bas da volim ali ono, ne prebacujem kad ga cujem nego gledam meceve uprkos njemu. I generalno sam uvek vise voleo te ludake i lozane tipa Kum, Sarenac.. i likove koji lupetaju, kao sto su Denda, Kovinjalo, Dobrosav Gajic, pre njih Milojko i Zvonko.. nego ove sto mirno i normalno prenose sportska desavanja. Mrzim samo Acu i do skoro Marjana, jer su dva pacenika koji se loze na sebe u ulozi komentatora, i jadni su do jaja.

 

Pa to i ja pricam sve vreme. Dajte mi Gojka da bar uzivam u tisini (dok ide da pisa) ili u zvuku upaljaca ili kliktanja misem u potrazi za rezultatima na mozzart.rs . Bolje 90min smeha i lupetanja nego Plavsicevog mrtvila i ozbiljnosti.

Link to comment

Uh, Plavsic bi mogao malo da se transformise™, inace mu ne slefi lepa sudbina na internetu. Stalno nesto uzdrzan, cak i preko svih granica, kaobajagi ozbiljan, jos sa nekakvom pulsirajucom bojom glasa... Vec nekoliko puta sam uhvatio sebe kako ga mutiram, a cak nije nista ni odvalio. Radojevic, s druge strane, ume povremeno da lupne ili bude naporan, ali je zivlji, zanimljiviji i ima se sta i cuti kad krene da blebece. Siju ih Edin i Kole za jednu duzinu (ovaj potonji je primer da ozbiljno™ ne mora da bude i dosadno i bezlicno).

Link to comment

Ma mrtvaaaaaaak, covek je definicija mrtvog puvala. Treba na Vukajliji okaciti sliku Plavsica i napisati "Mrtvo Puvalo". Taj covek je seronja, pravi seronja. Verovatno ga mrzi da zivi.

Link to comment

Kovinjalo je Partizanov talisman, svi najveći uspesi vezani su za njegovo komentarisanje ...

 

Zašto zvižde sudiji kad je trebalo da pokaže direktni crveni govečetu Ninkoviću za onaj ludački start?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...