Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ko je smarac/debil sto vodi emisiju uzivo - Super liga Srbije - na Areni? Evo 10 minuta kuka kako ga je trener Spartaka ispalio i dosao u emisiju i proziva ga da ce mu platiti putarinu ako je to problem. :isuse:

Link to comment

Ko je smarac/debil sto vodi emisiju uzivo - Super liga Srbije - na Areni? Evo 10 minuta kuka kako ga je trener Spartaka ispalio i dosao u emisiju i proziva ga da ce mu platiti putarinu ako je to problem. :isuse:

 

Ovaj :D

 

Oprastam sve SK lupetatorima, ova dvojica sa Arene treba da se ubiju ili promene zanimanje. Ovakvo brukanje nisam nikad čuo. Posle Ronaldinjovog slobodnjaka i razmenjenih osmeha i gestikulacija sa Seamanom oni ne kapiraju o čemu se radi, da bi jedan od dua nakon par sekundi rekao "Kolege iz Engleske u pozadini pominju NEKI GOL koji je Ronaldinjo dao Seamanu pre 13 godina, ali mi nije poznato"  :isuse:  :isuse:  :isuse:

 

14398923432021.jpg

Link to comment

Zašto naši komentatori donose sud o događaju dok nije završen...

 

 

"dobar centaršut..." čim igrač centrira, a lopta završi na korner zastavici u stilu Ajmo Milivoja...

 

"odlična odbrana...", čovek ladno završi 1-1 akciju...

 

"sjajan pas"... Lopta završi u 4 redu tribina...

 

Zar je toliko komplikovano sačekati da se vidi šta će biti sa akcijom, pa onda nešto reći... Ako već mora da se priča...

Link to comment

Zašto naši komentatori donose sud o događaju dok nije završen...

 

 

"dobar centaršut..." čim igrač centrira, a lopta završi na korner zastavici u stilu Ajmo Milivoja...

 

"odlična odbrana...", čovek ladno završi 1-1 akciju...

 

"sjajan pas"... Lopta završi u 4 redu tribina...

 

Zar je toliko komplikovano sačekati da se vidi šta će biti sa akcijom, pa onda nešto reći... Ako već mora da se priča...

 

Uvek im na kraju ostaje cuveno - imao je dobru ideju ali izostala je realizacija. :lolol: Kovinjalo se cesto tako izvlaci iz govana.

Link to comment

Ma gledam sad basket, i čovek bez problema završi izolaciju, a ovaj priča o dobroj odbrani, jer je odbrambeni igrač krenuo nešto da stiska, a ispao je kao iz voza polse jednog driblinga...

 

Ali, ovo sa centrisanjem™ je opšte mesto... Ne pamtim da je neki centarušut, kada ga je neki majstor™ proglasio odličnim, stvarno bio dobar...

Link to comment

Ali, sto su doveli nekog lika na SportKlub da prenosi utakmice, covek ima glas kao da sve vreme kenja dok prenosi. Probao sam da odgledam neku evroligasku utakmicu sa njegovim prenosom i na kraju nisam izdrzao duze od desetak minuta. Od svih iritantnih stvari koje se mogu cuti u nasim prenosima ovaj lik je definitivno odneo trofej.

Link to comment

Ali, sto su doveli nekog lika na SportKlub da prenosi utakmice, covek ima glas kao da sve vreme kenja dok prenosi. Probao sam da odgledam neku evroligasku utakmicu sa njegovim prenosom i na kraju nisam izdrzao duze od desetak minuta. Od svih iritantnih stvari koje se mogu cuti u nasim prenosima ovaj lik je definitivno odneo trofej.

 

Ali ISTO sam ovo pomislio kad sam ga slusao. Jedini gori od njega u zadnje vreme je neki lik sa Eurosporta koji sasvim otvoreno navija za sve ruske ekipe.

 

Ima li, generalno, nekog normalnog basket komentatora na ovim prostorima osim Edina? Poceo je da mi nedostaje Sarenac...

Link to comment

ubedljivo najgori tandem za prenosenje je dvojac sa eurosporta koji prenosi evrokup, onaj prvi, mislim da mu je prezime Popovic i da vodi vesti na StudioB, a onaj drugi je nekad vodio sportske vesti na pinku i prenosio Jadransku ligu, uzasni su, prvi je Lazo Bakmaz stajl a od drugog mi se kenja kad ga slusam

Edited by darkonet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...