Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

:lolol:

 

Koliko dugo to nisam cuo. U proslom zivotu takoreci.

 

Ipak najjaci njegov komentar je od pre 6-7 godina i sad poslednji minuti, no huddle offense, kraj pleja, jedan pada povredjen i Jurisevic kaze, tek sto je ovaj maltene pao na zemlju: "iiii izgleda da je teze povredio koleno, za njega je sezona mozda zavrsena".

Link to comment

Menjam 10 dakle za jedno ALI. ALI kontra! Covek u svakoj recenici kaze aLI (*akcentovao bih precizno da docaram, aLI posto sam Nislija...)...Posaljem mu poruku i covek u trenutku kaze vec su mi skrenuli paznju...Pa da li je moguce da neko stvarno odgovara na dobacivanja zaludnih likova kao sto sam ja...Sta da kazem,,, pohvala za Ercega...bez ALI!

Taj sto ponavlja "ALI" ubija u pojam.

Link to comment

Taj sto ponavlja "ALI" ubija u pojam.

 

Mene je bas zestoko nerviralo. Ajd videcemo sutra, mozda izbaci. Ja inace Jurisevica i njega zovem zovem neverovatnici. "Ispustio je loptu. Neverovatno!" "Kakvo hvatanje! Neverovatno!" "Sekovan je. Neverovatno!"

Ipak, ono zbog cega se "zaustavno vreme" Ace Stojanovica prevrce u tisini je "oporavljena lopta". Neverovatno! Briljantno!  :D

Link to comment

Sinoć gledao reprizu Čikago i GB, i negde pred kraj uključim ton... Sunce ti žarko, kako oni lupaju, kako su neusklađeni (jedan vrišti kao da je poslednji napad na SB, a drugi nastavi kao da prenosi sahranu), kako ne kontaju događaje na terenu... Mute je iz raja izašao, kad već nemam pass...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...