Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Prebacujem na SK3, počinje prenos utakmice Detroit - Kanzas Siti, uhvatim frazu "ko će se boriti za opstanak" i odmah mutujem. Možda sam se ogriješio o tipa ali stvarno nemam živaca da slušam SK komentatore NFL-a. 

Link to comment

Generalno LS na Areni je uzas kada igraju ekipe van ITA i FRA lige. Oni nemaju blage veze sta se desava u ligama koje ne prenosi Arena i onda lupaju ko Maksim po diviziji.

Link to comment

Ko je ova dileja sto prenosi kosarku na ES? Toliko otvoreno navija za Niznji da sad svim srcem navijam za Galatasaraj.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • 3 weeks later...

Menjam 10 dakle za jedno ALI. ALI kontra! Covek u svakoj recenici kaze aLI (*akcentovao bih precizno da docaram, aLI posto sam Nislija...)...Posaljem mu poruku i covek u trenutku kaze vec su mi skrenuli paznju...Pa da li je moguce da neko stvarno odgovara na dobacivanja zaludnih likova kao sto sam ja...Sta da kazem,,, pohvala za Ercega...bez ALI!

Edited by Nesh
Link to comment

Menjam 10 dakle za jedno ALI. ALI kontra! Covek u svakoj recenici kaze aLI (*akcentovao bih precizno da docaram, aLI posto sam Nislija...)...Posaljem mu poruku i covek u trenutku kaze vec su mi skrenuli paznju...Pa da li je moguce da neko stvarno odgovara na dobacivanja zaludnih likova kao sto sam ja...Sta da kazem,,, pohvala za Ercega...bez ALI!

 

Ali koliko sam shvatio, lik nema ideju o NFLu... Rekose mi da je na NWE@NYG kad su Giantsi poveli unutar poslednja dva minuta ladno rekao "Da li ce Giantsi sada probati sa onside kickom"  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...