Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

On 9. 7. 2024. at 23:26, Sludge Factory said:

Kakva treshina jbt! 

Ja se ložim, dabome, ali dokle više Pedro Pedro Pedro Pedro Pe

Good News Dancing GIF

Link to comment

Ovaj momak iz Normal People je dobar glumac, ako ga ovo jos malo probije eto neke vajde. Inace jadno izgleda stvarno

 

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

Deluje da će biti još gori nego oriđiđi :fantom:

 

Pa to, kao što znamo Napoleon nije uradjen po istorijskim činjenicama pa su svi ljuti a Gladijator jeste pa su svi oduševljeni. :D

 

 

 

Edited by Amos
Link to comment

Ne radi se o tome uopste..film moze biti 100% ostorijski netacan, i d abude odlican..pa Aleksandar Stounov gorepomenuti je bio zapravo vrlo veran nekim aspektima,, pa opet  ispala krsina od filma.. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Uz svo postoanje svima, ne moze ovaj klinac iz dine da uradi Dilana. Previse je. Opet, naam se da grijesim i da cu uzivati, no zaboga

 

 

Link to comment
13 hours ago, kipo said:

Uz svo postoanje svima, ne moze ovaj klinac iz dine da uradi Dilana. Previse je. Opet, naam se da grijesim i da cu uzivati, no zaboga

 

Pa nije vise klinac, svi ga uglavnom tako dozivljavamo, ali tip vec ima 28 godina i dosta dobre uloge za sad.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, makaronee said:

zar nije bilo dovoljno...

 

 

Nije. Dovoljno je ovih Marvelovih sranja, losih komedija, upropascenih akcionih serijala filmskim efektima, woke silovanja...Dylana moze jos toliko.

  • +1 2
Link to comment

Bojim se da količina nece preći u kvalitet, kao što nije ni kod navedenih marvelova.

Naravno, uvek je uputno sačekati film, pogledati pa komentarisati.

Link to comment
4 hours ago, Lancia said:

Pa nije vise klinac, svi ga uglavnom tako dozivljavamo, ali tip vec ima 28 godina i dosta dobre uloge za sad.

Ma ne znam, nije me dojmio jos negdje, friske mi rane od Dine... Mozda je i do mene jer mi je Dilan zaista veliki, a ovde me cak nervira i sto Pit Sigera nisu bolje skinuli :rolleyes: Za ovo treba da ispolji karakter, bilo svoj ili Dilanov, sto sumnjam da ce uspjeti, prije ce biti tek bezlicna prica koju cemo zaboraviti posle par dana, poput poslednjeg Elvisa. Opet, nadam se da grijesim.

Link to comment
28 minutes ago, kipo said:

Ma ne znam, nije me dojmio jos negdje, friske mi rane od Dine... Mozda je i do mene jer mi je Dilan zaista veliki, a ovde me cak nervira i sto Pit Sigera nisu bolje skinuli :rolleyes: Za ovo treba da ispolji karakter, bilo svoj ili Dilanov, sto sumnjam da ce uspjeti, prije ce biti tek bezlicna prica koju cemo zaboraviti posle par dana, poput poslednjeg Elvisa. Opet, nadam se da grijesim.

Ja bas mislim da je vise nego solidan karakteran glumac, dramske uloge su mu vrhunske. Nisam bas siguran dal je nesto moglo da se odglumi u Dini, gde su emocije kontrolisane. Al ajde, videcemo, u svakom slucaju i do samog filma i price je, ne zavisi sve od njega.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...