Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Razocarah se uMMAR110022.JPG i 250px-Pandemonium_cover.jpg.The Hate Witch je Kulov drugi tom i nastavlja se na daleko bolji The Shadow Kingdom. To i ne treba da cudi, prvi tom je radjne prema REHovoj prici, a ova druga je sasvim nova, smisljena samo za ovu priliku. Doduse, Lapham se poziva na neke ranije REHove price, pre svega na Exile of Atlantis, kada nam u flesbekovima opisuje razloge zasto je Kul izgnan sa Atlantide, za sta okrivljuje ovu vesticu, a ti flesebekovi su jos i ponajbolji ovde. Sama prica na momente skripi, dijalozi takodje, ali kad se sve sabere dobije se nekakva prelazna ocena. Ne bas blistava, ali ajde. Lapham ima priliku da se ispravi u trecoj knjizi (svescice upravo izlaze) The Cat and The Scull, prema Hauardovoj prici Decalrdes' Cat. Cujem da prica nije nesto. Aj' videcemo nasta ce strip da ispadne.Jednako sam tako bio neprijatno iznenadjen Delanovim jubilarnim Helblejzerom. Da li sam ocekivao previse od ove OGN, ne znam, moze biti, ono sto znam je da je bilo prilicno monotono i zamorno citati prvih 100njak strana. Tek sam finis, nacin slanja Dzona u Pakao te njegov izlazak iz istog, kao i razracunavanje sa onom istom vojnom bagrom koja ga je poslala put Iraka su konacno podsetila na starog, dobrog, drkadzijskog Helblejzera. Ipak, tih 25 strana nije bilo dovoljno da izvuce prethodne 4/5 ocaja, tako da ostaje metiljav ukus u ustima. All His Engines ostaje, za sada, neprikosnovena novela! Eh, da, Jock sucks big time. A poserem im se i u "kolor"...

Link to comment
  • 2 weeks later...

frank miller o occupy pokretu. kapiram da ce ovo izazvati kontraverzu te zelim istaci da drzim da miller nije desnicar vec cist umetnik. bas kao pekic.

ANARCHYposted 11.7.2011Everybody’s been too damn polite about this nonsense: The “Occupy” movement, whether displaying itself on Wall Street or in the streets of Oakland (which has, with unspeakable cowardice, embraced it) is anything but an exercise of our blessed First Amendment. “Occupy” is nothing but a pack of louts, thieves, and rapists, an unruly mob, fed by Woodstock-era nostalgia and putrid false righteousness. These clowns can do nothing but harm America. “Occupy” is nothing short of a clumsy, poorly-expressed attempt at anarchy, to the extent that the “movement” – HAH! Some “movement”, except if the word “bowel” is attached - is anything more than an ugly fashion statement by a bunch of iPhone, iPad wielding spoiled brats who should stop getting in the way of working people and find jobs for themselves. This is no popular uprising. This is garbage. And goodness knows they’re spewing their garbage – both politically and physically – every which way they can find. Wake up, pond scum. America is at war against a ruthless enemy. Maybe, between bouts of self-pity and all the other tasty tidbits of narcissism you’ve been served up in your sheltered, comfy little worlds, you’ve heard terms like al-Qaeda and Islamicism. And this enemy of mine — not of yours, apparently - must be getting a dark chuckle, if not an outright horselaugh - out of your vain, childish, self-destructive spectacle. In the name of decency, go home to your parents, you losers. Go back to your mommas’ basements and play with your Lords Of Warcraft. Or better yet, enlist for the real thing. Maybe our military could whip some of you into shape. They might not let you babies keep your iPhones, though. Try to soldier on. Schmucks. FM
Link to comment

Ma zajebava se Kime, sta ti je! Zar mislis da bi mu Semjuel El. Dzekson igrao u filmu (i to onakvu ulogu) da zna da se ovaj ne zajebava sa ovakvim stvarima, nego misli ozbiljno? :D

Link to comment
Ma zajebava se Kime, sta ti je! Zar mislis da bi mu Semjuel El. Dzekson igrao u filmu (i to onakvu ulogu) da zna da se ovaj ne zajebava sa ovakvim stvarima, nego misli ozbiljno? :D
ti si actually gledao spirita? ja sam probao da ga gledam samo zbog riba i nisam uspeo.
Link to comment
ti si actually gledao spirita? ja sam probao da ga gledam samo zbog riba i nisam uspeo.
Ja izdrzo do kraja! Tresina samo taka, mada je Frenk zabavan u svojoj idiosinkreziji! Jos jedan argument: zar mislis da bi Rodrigez radio sa njim da ne zna kaki je dobrica Miler u dusi stvarno? On ti je kao Vinsent Galo, provokator! :D
Link to comment
Ja izdrzo do kraja! Tresina samo taka, mada je Frenk zabavan u svojoj idiosinkreziji! Jos jedan argument: zar mislis da bi Rodrigez radio sa njim da ne zna kaki je dobrica Miler u dusi stvarno? On ti je kao Vinsent Galo, provokator! :D
ne ja mislim da svi oni tretiraju millera kao ljudi indija na ovom forumu. kao neku verziju lika koji igra jack nicholson u 'as good as it gets'. kao nekog benevolentnog mizantropa sa turetovim sindromom.jebiga, takvi ljudi ne postoje :(sto kaze hegel misljenje se formira tek kada se izgovori.miller je otisao svesno u desno ali jebiga i dalje je jedan od najvecih.
Link to comment
ne ja mislim da svi oni tretiraju millera kao ljudi indija na ovom forumu. kao neku verziju lika koji igra jack nicholson u 'as good as it gets'. kao nekog benevolentnog mizantropa sa turetovim sindromom.jebiga, takvi ljudi ne postoje :(sto kaze hegel misljenje se formira tek kada se izgovori.miller je otisao svesno u desno ali jebiga i dalje je jedan od najvecih.
Ma zezam se ja! hocu reci, nemam pojma sta je u Milerovoj glavi ludoj, ni on sam ne zna verovatno (ili sam mozda pogodio sa ovim gore ili si mozda ti u pravu, ko bi ga znao). Uglavnom (mozda mali troll, a mozda i ne), zanimljiva mi je cela ova tema oko koje lomite koplja ovih dana ti, Indi i jos neki. Muci me anzeneral taj "problem" zastranilih umetnika (i to umetnika koji se u svojoj delatnosti mogu oznaciti kao genijalci) vec jako dugo. Valjao bi jedan kavlitetan topic na forumu o tome, ali bojim se da da nema uslova za to, ako je po vidjenom u ova dva dana na Pekicevom i onom dole split-topicu.
Link to comment
Ma zezam se ja! hocu reci, nemam pojma sta je u Milerovoj glavi ludoj, ni on sam ne zna verovatno (ili sam mozda pogodio sa ovim gore ili si mozda ti u pravu, ko bi ga znao). Uglavnom (mozda mali troll, a mozda i ne), zanimljiva mi je cela ova tema oko koje lomite koplja ovih dana ti, Indi i jos neki. Muci me anzeneral taj "problem" zastranilih umetnika (i to umetnika koji se u svojoj delatnosti mogu oznaciti kao genijalci) vec jako dugo. Valjao bi jedan kavlitetan topic na forumu o tome, ali bojim se da da nema uslova za to, ako je po vidjenom u ova dva dana na Pekicevom i onom dole split-topicu.
ja volim umetnike koji su zastranili. na primer, selin jeste za mene jedan od pisaca XX veka. meni smetaju ljudi koji tvrde da nema mesta razgovoru o politici (naravno ne dnevnoj) kada pricamo o umetnosti. ili hajde bolje receno razgovora o umetnickom delu koji ce ici dalje od 'psihologije likova' i 'lepe recenice'. sto kaze zverila za pekiceve 'politicke spise' - tu mu je stil losiji :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...